Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Seriál Zákony vlka vyvolal u diváků rozporuplné pocity: Někteří ho hodnotí jako zajímavý, jiní mluví o propadáku

Seriál Zákony vlka budí u diváků rozporuplné pocity: Někteří mluví o propadáku
Zdroj: se souhlasem Tv Prima
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
premiéra

Dnes večer měli diváci TV Prima možnost vidět premiérový díl zbrusu nového krimiseriálu Zákony vlka. Napínavý pořad, v jehož hlavní roli zazářilo zejména herecké duo Linda Rybová a Stanislav Majer, vyvolal na primáckém Facebooku rozporuplné reakce.

Zranění při natáčení

Na obrazovkách TV Prima měli dnes večer diváci možnost zhlédnout první díl nového českého kriminálního seriálu Zákony vlka. V hlavních rolích celé minisérie se objeví herec Stanislav Majer jako bývalý kriminálník Robert, který se po letech stal mužem zákona, a další zásadní postavu představuje herečka Linda Rybová, v příběhu Sára, se kterou policistu pojí temná minulost.

Natáčení prý nebyla žádná legrace. Rybová totiž prozradila, že se během natáčení zranila. "Hned první natáčecí den jsem se poranila. Měla jsem porcovat králíka, a protože Sára je ostrá holka, porcovala jsem ho s patřičnou důrazností. Měla jsem na to dokonce poradkyni, která mě to učila. Při posledním záběru jsem si uřízla prst. Pak se chvíli nedalo točit, všude byla krev a nešlo to zastavit. Tím to začalo. Občas to bylo náročné a trochu nebezpečné,“ prozradila herečka pro TV Prima.

Diváci jsou rozpačití

Premiérový díl osmidílné série s názvem Škodná v revíru připomíná fanouškům detektivních pořadů americký seriál Banshee. "No taková lehká napodobenina seriálu Banshee... Tak snad to bude tak kvalitní jako USA verze," napsal na Facebook Primy David.

Názory diváků na seriál na sociální síti se různí. Jedni jsou nadšeni, jiní měli větší očekávání. "Něco strašného. Dialogy jak ve zvláštní škole," napsal Pablo. "Zajímavé," okomentovala stručně Kateřina. "Jestli bývalý mukl může z fleku nastoupit jako šéf byť na policejní stanici na vsi, tak to ať je ministr vnitra ve střehu," smála se ve svém komentáři Dana.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy