Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Seriál Zaklínač bude mít druhou sérii: Herci přijedou natáčet do Česka

Seriál Zaklínač bude mít druhou sérii: Herci přijedou natáčet do Česka
Zdroj: Netflix
+ Dalších 9 fotografií
natáčení
Jakmile se uklidní situace ohledně koronaviru, započne či bude pokračovat natáčení spousty projektů, mezi nimi i seriálu Zaklínač. Jeho první řada vyšla na Netflixu v prosinci roku 2019 a okamžitě se setkala s velkým úspěchem. Filmaři hodlají při natáčení druhé série přicestovat i do Česka.

První série seriálu Zaklínač, v němž se v roli Geralta z Rivie představil Henry Cavill, se stala na Netflixu velkým hitem. Tvůrci s tím zřejmě počítali, natáčení druhé řady totiž oznámili ještě před premiérou té první. Ta se mimo jiné natáčela i na Slovensku, nyní hodlají filmaři přijet i do Česka.

S informací, že součástí druhé řady bude i česká krajina, přišel magazín The Knowledge. Vzhledem ke koronavirové situaci ještě není známo, kdy přesně štáb na naše území dorazí a jaké scény se v Česku přesně budou natáčet.

Kromě České republiky se bude druhá série, stejně jako ta první, natáčet dále částečně i na Slovensku, ve Skotsku a Anglii. Očekává se, že o místa, která filmaři navštíví, budou mít turisté opět o něco větší zájem.

Premiéra v ohrožení

Ačkoliv datum premiéry druhé série ještě nebylo odtajněno, už nyní je jasné, že původní plány tvůrců jsou v ohrožení. Natáčení totiž mělo započít už v únoru letošního roku, aby byl seriál připraven na rok 2021. Vzhledem k faktu, že už je květen a skluz je tak delší než čtvrt roku, není jisté, zda série nevyjde až v roce 2022. Neví se totiž, jak dlouho ještě koronavirová krize potrvá.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy