Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Seriál Volha si rýpnul do Babiše: V prvním díle se objevil detail, který expremiéra nepotěší

Seriál Volha: První díl si rýpnul do Andreje Babiše a jeho minulosti u StB
Zdroj: Se souhlasem České televize/Profimedia.cz/koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
seriál

Retro seriál Volha má za sebou televizní premiéru. Diváci již stihli nový počin s Kryštofem Hádkem, Aňou Geislerovou a Klárou Melíškovou ohodnotit. Někteří pozornější lidé si dokonce všimli, že pilotní díl odkazuje na expremiéra Andreje Babiše a se svým úlovkem se podělili na sociálních sítích.

Na televizních obrazovkách České televize odstartoval nový seriál Volha na motivy knižní předlohy Karla Hynie. Příběh, odehrávající se v letech 1971 až 1990, pojednává o řidiči, který donáší na své pasažéry, jimiž jsou známí umělci i různí šéfové. Hlavní postavu ztvárnil Kryštof Hádek, v dalších rolích se objevili Jiří Dvořák, Klára Melíšková, Aňa Geislerová, Jiří Lábus a Aneta Krejčíková.

DOPORUČENÉ VIDEO: Rozhovor s Anetou Krejčíkovou o roli ve Volze

Odkaz na Andreje Babiše

Někteří pozorní diváci si během premiérového dílu povšimli nenápadného odkazu na neúspěšného kandidáta na prezidenta Andreje Babiše. Tedy lépe řečeno na jeho kauzu ohledně StB. V seriálu se objevilo stejné evidenční číslo, jaké měl mít expremiér na své kartě u tajné služby. Tu před časem otiskly i Seznam Zprávy.

"Všimli jste si čísla svazku? Takový malý, pár sekundový vtípek" píše Michal Bláha na svém Twitteru. "Mám rád lidi, kteří mají smysl pro detail," opověděl Vladimír Šíma. Ne všichni to však vzali s humorem. "Bylo mnohem horších komunistů/agentů a my furt musíme kopat do toho jednoho, to je fakt smutný," napsal jeden z uživatelů.Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy