Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Seriál Ulice v ohrožení: Tereza Brodská se ošklivě zranila a skončila v nemocnici!

+ Dalších 35 fotografií
Nedávno se vrátila do seriálové Ulice a dlouho si před kamerou neužila. Řeč je o Tereze Brodské (50), která musela být před pár dny hospitalizována. Důvod? Na jedné společenské akci pořadatel nezajistil bezpečnost, Brodská coby moderátorka se propadla do pódia a odnesl to kotník.

Brodská se zúčastnila 25. narozenin Potten Pannen v pražském klubu Mecca. Stačila chvilka nepozornosti a průšvih, který půjde nejspíše za pořadatelem, byl na světě. Brodská totiž spadla do přibližně 80 centimetrů hluboké díry na podiu, přetrhla si vazy v kotníku a naštípla nártovou kost.

Tereza poté musela být několik dní v nemocnici v Motole. „Aktuálně má ortézu a musela veškeré akce a natáčení Ulice přesunout. Kdy se vrátí zpět do práce, zatím nikdo neví. Ani ona sama. Vše záleží na tom, jak se jí bude noha hojit,“ řekl eXtra.cz člověk blízký herečce.

Redakce se snažila Brodskou kontaktovat, reagovala ale jen na SMS zprávu. „Jsem na neschopence. Dál se k ničemu vyjadřovat nebudu, omlouvám se,“ byla slova oblíbené herečky.

Pro produkci seriálové Ulice tak vznikl problém, kdy se budou muset přepisovat scénáře. Brodská sice může chodit o berlích, ale nemůže točit. Takový návrat do seriálové Ulice nečekal opravdu nikdo.

Mohlo by vás zajímat

Další články