Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Seriál Ulice a jeho proměny! Kdo z herců prošel největšími změnami?

Zdroj: csfd.cz, facebook.com
+ Dalších 18 fotografií
Proměny herců
Divácky veleúspěšný seriál Ulice běží na českých obrazovkách 14 let a nemůže být žádných pochyb, že většina postav prošla změnou ve vzhledu. Nejvíc jsou proměny vidět u žen, které skutečně prokoukly, ale i u některých pánů lze vypozorovat parádní změny.

Mnohé ze seriálových hrdinek seriálu Ulice změnily nejen třeba účes, ale za čtrnáct let se proměnily do skutečné krásy. Z některých se dokonce staly maminky. Své o tom ví třeba krásná Aneta Krejčíková, která vychovává syna Bena. Ale když dojde řeč třeba na Patricii Solaříkovou, mnozí zpozorní. Během posledních let dokázala shodit na váze a stala se z ní pořádná kočka, která se navíc nedávno zasnoubila s přítelem Tiborem Pagáčem. I Dominika Kadlčková se řadí k herečkám, o kterých se spekuluje v souvislosti s anorexií. Dominika nikdy neměla kila navíc, ale i když tvrdí, že neustále jí a nehlídá se, o jejím útlém pase se mluví široko daleko.

Určité změny se nevyhnuly ani pánskému osazenstvu. Blonďatý přeliv si pořídil představitel Jakub Štáfek, který tento účes využil ve svém seriálu Vyšehrad. A třeba Matyáš Valenta alias Franta? Z něj vyrostl pohledný mladík, který už dávno není single. Jeho přítelkyně Kateřina Hrdinová si společný vztah jen pochvaluje.

Jak se oblíbení herci za poslední roky změnili, na to se podívejte do galerie. Jistě sami uznáte, že čas plyne hodně rychle.

Související články

Další články