Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Harry Potter a Ohnivý pohár: Démonický Karkarov zazářil i v seriálu Slunečná

Predrag Bjelac z Harryho Pottera: Zahrál si i v české Slunečné
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 6 fotografií
sláva

Predrag Bjelac (59), který hrál ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár učitele a bývalého smrtijeda Igora Karkarova, se 15 let po odvysílání snímku zjevil ve Slunečné. V seriálu ztvárnil albánského podnikatele, který se motá kolem postavy Marka Lambory (26).

Od natočení filmu Harry Potter a Ohnivý pohár sice uběhlo už 17 let, diváci si ho ale mohou často připomínat v televizi a na filmové hrdiny tudíž jen tak nezapomenou. Proto mohlo být mnoho lidí při sledování seriálu Slunečná překvapených - objevila se v ní totiž právě hvězda kouzelnického světa.

Herec Predrag Bjelac, který má kořeny v bývalé Jugoslávii, je velmi vysoký, působí démonicky, a proto se skvěle hodil do role učitele a bývalého smrtijeda Igora Karkarova. Ve Slunečné se pak objevil jako albánský podnikatel, který se motá okolo Janka ztvárněného Markem Lamborou.

Ve Slunečné neměl nějaký štěk, Bjelac se na natáčení vracel. Ve své první epizodě diváky překvapil tím, že ačkoliv si s Jankem povídal o byznysu s úsměvem na rtech, pod sakem skrýval střelnou zbraň.

Predrag Bjelac

Herec Predrag Bjelac se narodil otci ze Srbska, matce z Chorvatska a po prababičce zdědil české kořeny. Kromě českých filmů a seriálů si zahrál i v celosvětově úspěšných trhácích, jakými kromě Harryho Pottera jsou například snímky Letopisy Narnie: Princ Kaspian, Eurotrip či Satan přichází.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy