Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Seriál Slunečná rozzářila hvězdná posila: Na statku se objevil herec z Harryho Pottera

Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 7 fotografií
sláva
Divácky oblíbený seriál Slunečná během úterní epizody překvapil všechny fanoušky snímků o Harrym Potterovi. Objevil se v něm totiž herec Predrag Bjelac (57), který hrál ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár učitele a bývalého smrtijeda Igora Karkarova. V seriálu ztvárňuje albánského podnikatele, který se motá kolem postavy Marka Lambory (25).

Od natočení filmu Harry Potter a Ohnivý pohár sice uběhlo už 15 let, diváci si ho ale mohou často připomínat v televizi a na filmové hrdiny tudíž jen tak nezapomenou. Proto mohlo být mnoho lidí při sledování úterní epizody seriálu Slunečná překvapených - objevila se v ní totiž právě hvězda kouzelnického světa.

Herec Predrag Bjelac, který má kořeny v bývalé Jugoslávii, je velmi vysoký, působí démonicky, a proto se skvěle hodil do role učitele a bývalého smrtijeda Igora Karkarova. Ve Slunečné se nyní objevil jako albánský podnikatel, který se motá okolo Janka.

Ve Slunečné nebude mít Bjelac jen malou roli a na natáčení se bude vracet. Ve své první epizodě diváky překvapil tím, že ačkoliv si s Jankem povídal o byznysu s úsměvem na rtech, pod sakem skrýval střelnou zbraň. Zdá se tedy, že jeho postava bude nebezpečná.

Predrag Bjelac

Herec Predrag Bjelac se narodil otci ze Srbska, matce z Chorvatska a po prababičce zdědil české kořeny. Kromě českých filmů a seriálů si zahrál i v celosvětově úspěšných trhácích, jakými kromě Harryho Pottera jsou například snímky Letopisy Narnie: Princ Kaspian, Eurotrip či Satan přichází

Související články

Další články