Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Seriál Slunečná nadchl: Fešák Lambora je velkým tahákem pro divačky

Zdroj: TV Prima
+ Další 3 fotografie
ohlasy
Seriál Slunečná si v sobotu odbyl svou premiéru, na kterou mnoho diváků netrpělivě čekalo. Reakce po skončení první epizody jsou vcelku pozitivní - příběh jako z Popelky, venkovské prostředí, výměna rolí... to vše diváky chytlo a příběh o penzionu Slunečná zatím slaví úspěch.

Do malého penzionu, který je součástí statku, jezdí různí hosté. Rodiny, milenci, záletníci, teambuildingové party. O ně se starají zaměstnanci statku, se kterými se život moc nemazlil a nesou si z minulosti svá tajemství.

Kladné ohlasy

Tohle prostředí diváky upoutalo a na seriál pějí v diskuzích na sociální síti samé ódy. "Moc se mi to líbilo, doufám, že i další dějová linka bude super," napsala svůj názor uživatelka Iva. "První díl se mi líbil, těším se na další. Skvělé herecké obsazení," přidala komentář Ester.

Velkým lákadlem především pro divačky je herec Marek Lambora, který ztvárňuje bohatého podnikatele z Prahy Janka. "Já se už moc těším. Hlavně na Marka Lamboru se už hrozně moc těším," napsala ještě před začátkem prvního dílu zřejmě velká Markova fanynka Erika.

Hvězdné obsazení

Divákům se první díl líbil a jak se dá z reakcí vyčíst, mnoho z nich seriál Slunečná zařadí mezi sledované pořady. To udělalo jistě radost jak tvůrcům seriálu, tak i hercům. V hlavní roli se představila Eva Burešová, Bára Jánová a Marek Lambora.

Ve Slunečné můžeme vidět ale spoustu dalších hvězd. Představí se například Eva Holubová, Jan Šťastný, Veronika Arichteva, Eva Decastelo (41), Dana Batulková, Tereza Brodská, David Prachař a mnoho dalších.

Související články

Další články