Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Seriál Slunečná je tu: Úvodní duet nazpívaly hlavní postavy Eva Burešová a Marek Lambora

Zdroj: TV Prima
Slunečná
Už brzy budou mít diváci na obrazovkách možnost vidět zbrusu nový seriál Slunečná, jehož námět se velmi podobá slavné pohádce o Popelce. A jako každý správný seriál se ani tento neobejde bez ústřední písně a znělky. O tu se postarali hlavní aktéři Eva Burešová a Marek Lambora. Úkol to pro ně byl snadný, protože oba jsou ostřílení zpěváci.

To, že budou Eva Burešová a Marek Lambora hlavními postavami seriálu, věděli, ale že budou i ústředními hlasy, o tom neměli tušení. „Nevěděla jsem, že budeme s Markem zpívat ústřední píseň Kovbojská, ale trochu jsem si to přála. Jsem ráda, že se to splnilo,“ netají se radostí Eva Burešová coby seriálová Týna.

Náročné natáčení

Dva dny tak měla herečka na to, aby natočila veškeré scény, které se ve znělce objeví. Jeden den trávila v pohodlí ateliéru, druhý na statku v Zápech, kde si užila dostatek mrazu a deště. To, že muži to mají v životě snazší, se potvrdilo při natáčení Marka Lambory. Ten si dal jeden den hezky v teple holešovických kanceláří, pak přišlo na řadu nahrávací studio.

„Dřív, než jsem šla natáčet do studia, jsem si to nepouštěla, až v den natáčení. Ale skutečnost, že to je známá píseň Michala Hrůzy a Lenky Dusilové, mi to dost usnadnila. Myslím, že jsme to nakonec oba nazpívali dvakrát a bylo hotovo.“

Povedená znělka

Nový klip už několik dní láká diváky k tomu, aby si seriál pustili, a s jeho podobou je herečka víc než spokojená. „Netušila jsem, že se to nakonec takto bude promovat, ale moc mě to těší. Je to pohodová, pozitivní píseň – stejně jako naše Slunečná. Jsem ráda, že takto můžeme navnadit diváky ještě před vysíláním prvního dílu. Musím říct, že s Markem se mi točí dobře. Je to super kolega, věčně vysmátý. Je štěstí mít takové kolegy,“ přiznává Eva Burešová.

Jedno přání jako zpěvačka Eva Burešová při nahrávání přeci jen má a vyžaduje ho. „Voda a dobrá káva. Na tu si tedy potrpím obecně. A samozřejmě je důležité mít kvalitní zvuk a pohodu na place,“ uzavřela herečka, která je v soukromí už několik měsíců zamilovaná do fešného tanečníka Matyáše.

Související články

Další články