Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Seriál Slunečná hlásí posilu: Kvůli Alici Bendové se měnil scénář, roli mrchy si vynutila

Alice Bendová si zahraje doktorku.
Zdroj: TV Prima
+ Další 4 fotografie
natáčení
Diváci Slunečné se mohou těšit na novou sexy posilu. Herečka Alice Bendová (46) se coby lékařka Radka Charvátová objeví ve Slunečné právě ve chvíli, kdy je jejích doktorských služeb třeba. Ošetřovat bude Janka, který to od Štěpána pěkně schytá za to, že mu přebral Týnu.

Za to, že si Týna v podání Evy Burešové konečně vybrala, poteče krev. Janek tak pozná, co je Štěpán zač. Zbaběle a zezadu na něj zaútočí, poraní ho v obličeji a zlomí mu nos. Ve Slunečné tak opět poteče krev. Jednu z prvních scén tak Alice Bendová trávila hned s hlavními hrdiny seriálu.

„Jsem plastický chirurg, na sále mě nejspíš neuvidíte. Nevím, třeba bych mohla řešit nějaké místní nepovedené plastické operace prsou,“ usmívá se. „Zatím hraju převážně v hospodě a hned v prvních záběrech se starám o zraněného Marka Lamboru. Musím říct, že krev mi vůbec nevadí. Na otevřenou zlomeninu bych asi koukala stěží, ale nevadí mi to,“ prozrazuje svůj charakter herečka a tajemně dodává, že není všechno, jak se na první pohled zdá.

Chtěla hrát mrchu

„Na první dobrou se vám bude zdát, že je Radka milá a hodná, bohužel. Budu ráda, když bude trošku bezcharakterní, tak jsem později poprosila scénáristy, aby se ten její charakter malinko pokazil,“ přiznává s úsměvem Alice. Zkrátka ty potvory ji baví víc a scenáristé herečce vyšli vstříc. „Když jsem teď četla scénář, tak už malinko vystrkuje drápky a je vidět, že chudák manžel, kterého mi hraje Ondřej Kavan, bude dost podpantoflák a ona je ta semetrika, která ho drží hodně zkrátka. Jsem ráda, že jsme to tam takhle vyprofilovali.“

Život musí jít dál

Ač herečka začíná paradoxně víc točit v okamžiku pandemie a zvýšených hygienických opatření, nebojí se. „Ten život musí jít dál, musíme se začlenit. Nemám obavy, beru to tak, jak to je. Člověk se z toho nemůže úplně podělat. Musím ale přiznat, že mě ty dva měsíce volna bavily. Nic jsem nemusela dělat na čas, nikdo mě nehonil kvůli termínům… Bylo to super.“ Je ráda, že se vrací na plac, ale raději je za to, že natáčecích dnů nemá tolik. „Jeden až dva dny v týdnu, to je pro mě značka ideál,“uzavřela.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy