Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Seriál Sex ve městě se vrací: Sejdou se jen tři hlavní protagonistky, začne se na jaře

Seriál Sex ve městě se vrací: Sejdou se jen tři hlavní protagonistky, začne se na jaře
Zdroj: profimedia
Milovníci sérií s názvem Sex ve městě a jeho čtyř hlavní protagonistek mohou slavit. Tedy, ne ovšem fanoušci Samanthy a její představitelka Kim Cattrall (64). Ta jediná se v pokračování populárního seriálu neobjeví. Nová série už má i připravený počet dílů a na jaře se pustí do natáčení.

Tři ze čtyřech protagonistek budou hrát v pokračování Sexu ve městě. V navazující řadě nazvané And Just Like That (Prostě jen tak) budou postavy o zhruba dvacet let starší. Informovala o tom v pondělí agentura Reuters s odvoláním na společnost HBO.

Před kamerou se sejdou Sarah Jessica Parker (Carrie), Cynthia Nixon (Miranda) a Kristin Davis (Charlotte), ve stejných rolí, v jakých hrály na přelomu tisíciletí. Seriál bude pouze bez Kim Cattrall. Pokračování o deseti dílech poskytne streamovací služba HBO Max. Práce na seriálu budou zahájeny letos na konci jara.

Kultovní seriál o půvabné novinářce a jejích třech kamarádkách se během šesti sezon v letech 1998 až 2004 stal celosvětovým hitem a posbíral desítky cen. Příkladem může být sedm prestižních cen Emmy a osm Zlatých glóbů. V roce 2000 to byl Zlatý glóbus za herecký výkon pro Sarah Jessiku Parker a za nejlepší komediální seriál.

Související články

Další články