Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Pikantní scény seriálu Sedm schodů k moci jako malý podvod na diváky. Podzimkovou zastoupila odvážná dublérka

Erotika v Sedmi schodech k moci: Eva Podzimková poodhalila zákulisí natáčení pikantních scén
Zdroj: koláž eXtra.cz/se souhlasem TV Prima
+ Dalších 30 fotografií
zákulisí

Takhle Evu Podzimkovou neznáte. Ačkoli úspěšná herečka působí spíše andělským dojmem, v seriálu Sedm schodů k moci si střihla pro ni nezvyklou roli. V minisérii inspirované českým politickým prostředím ztvárnila intrikánku, která se vydala za svými syny. Došlo i na pořádně žhavé scény, ale není všechno tak jak se zdá. Herečka v rozhovoru pro Primu poodhalila zákulisí natáčení pikantních scén.  

Evu Podzimkovou si diváci povětšinou spojují s rolemi princezen. Není divu, se svou andělskou tváří se na roli kladných postav nesmírně hodí. Zlom však nastal v minisérii TV Prima Sedm schodů k moci, ve které ji můžete vidět coby intrikánku, která jde za svým i přes mrtvoly. 


Příběh mapuje životní cestu a kariérní vzestup venkovské servírky Anny Malé schůdek po schůdku, a to až do nejvyšších politických pater a do ložnice ministra Tomáše Vichra (Jiří Vyorálek). O erotické scény tedy nebude nouze.

V minisérii nechybějí postelové hrátky, které odkrývají téměř vše. Nahou Evu však diváci neuvidí. "S natáčením těchto scén nám pomáhali profesionálové. Naše postavy jsou tak složené ze dvou lidí, moje je většinou jen hlava, tělo od ramen dolů patří dublérce," prozradila Eva v rozhovoru pro TV Prima a dodala. "Každý máme přirozeně nastavené jinak, co kameře ukážeme a jakým způsobem se ještě zvládneme navzájem dotýkat. A mně se na toto změnil pohled od té doby, co jsem matka."

Ukázka ze seriálu Sedm schodů k moci:


Tato role byla pro Podzimkovou výzvou

Ztvárnit tuto roli bylo pro Evu vskutku výzva a nebyla to jednoduchá práce. "Hraju roli Anny Malé, dívky z menšího města, která se shodou okolností dostane do Prahy, kde začne pracovat v kantýně v Poslanecké sněmovně, a když se dostane do tohoto prostředí, začíná stoupat výš a výš. Z takové naivní slečny se pak stává trošku pletichářská paní, která se nakonec dostane až úplně nejvýš," řekla Eva v rozhovoru pro eXtra.cz.


Nejtěžší pro ni bylo pro jednou se vžít do role záporačky, na které není zvyklá. "Bylo to skvělé a strašně jsem si to užila. Pro mě to byla skvělá herecká výzva. Nechci to degradovat, ale ta cesta z takové Popelky až po tu ledovou dámu pro mě byla obrovská škála hereckého výraziva, které jsem tam mohla použít, nebo si alespoň vyzkoušet," řekla.

Související články

Další články