Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Seriál Rapl a druhá série: Co jste nevěděli o Slepičkové alias Lucii Žáčkové?

Zdroj: čsfd
+ Dalších 17 fotografií
sexy herečka
Česká televize vrací na obrazovky oblíbený kriminální seriál Rapl. Druhou řadu můžete sledovat od 7. 1. každý pondělní večer. Hlavních rolí se ujala spousta známých tváří, mezi muži však v partě kriminalistů vyčnívá herečka Lucie Žáčková, která si zahrála vyšetřovatelku Slepičkovou. To ale rozhodně není jediná Luciina role, která stojí za zmínku.

Lucie Žáčková v seriálu Rapl hraje policistku Slepičkovou. Ta během první série dospěla v prvotřídní kriminalistku. Práci bere vážně, staví ji nad osobní život. Je chlapem v domácnosti, ideální manžel je stále na mateřské. Má na starost zvláštní případy, soustřeďuje se na ženskou tematiku, domácí násilí a podobně. V dramatických situacích si umí poradit netradičním řešením. Tato role dokazuje, že Lucie je zkrátka velmi talentovaná a krásná herečka, která se dokáže každé výzvy zhostit na jedničku.

Lucie se před necelými jednačtyřiceti lety narodila v Ostravě, kde následně vystudovala konzervatoř. Při studiu nastoupila do angažmá v Divadle Petra Bezruče, zde nazkoušela více než 35 rolí. Během jednoho roku získala Cenu Thálie a Cenu Alfréda Radoka jako talent roku. Poté přijala nabídku angažmá v Národním divadle v Praze

Tou dobou Lucie ještě netušila, jaký úspěch ji čeká. V roce 2015 získala ocenění Český lev za svou roli v komediálním dramatu Kobry a užovky. Tento snímek nasbíral Českých lvů hned osm a mezi diváky se dočkal ovací.

Lucii kromě talentu nechybí ani krása. Ve svých čtyřiceti letech vypadá na 30 a ačkoliv není typickou kráskou, muži z ní nemohou spustit oči. Být tak atraktivní jako právě Lucie by si přála i leckterá dvacítka. V galerii se můžete podívat, jak je téměř nestárnoucí Lucie nádherná za všech okolností. V akci se o tom můžete přesvědčit každé pondělí ve 20:05 na ČT1

Související články

Další články