Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Seriál Premiér jako trest za naše hříchy: Jaromír Soukup už není k smíchu, to je o strach

Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
pohroma
Po pořadech na TV Barrandov, jakými jsou Moje zprávy, Volejte a pište šéfovi, Jasně a stručně, Týden s prezidentem, Duel Jaromíra Soukupa, Týden podle Jaromíra Soukupa, Instinkty Jaromíra Soukupa, Kauzy Jaromíra Soukupa, Interview Jaromíra Soukupa, Jaromír Soukup LIVE - Krimi Speciál, Aréna Jaromíra Soukupa, Jaromír Soukup Live, Moje zprávy plus, Politický kabaret a Takhle tu žijeme!, přišel Jaromír Soukup (50) s dalším projektem. Nový sitcom nese název Premiér a premiéra nehraje nikdo jiný než Jaromír Soukup. Podle diváků se zřejmě už definitivně zbláznil.

Sitcom Premiér je politická satira z prostředí vysoké politiky, která paroduje a vtipně zobrazuje, jak se dělá politika, jak se chovají politici a jak kvete státní byrokracie. Tedy alespoň takto Jaromír Soukup svůj nový sitcom sám popsal, realita je však úplně jiná. Jakékoliv vtipy se podle diváků v tomto zcela bizarním pořadu nevyskytují. Ti, kterým byl moderátor nespočtu pořadů dříve k smíchu, se nyní obávají o jeho duševní zdraví. Soukup totiž v Premiérovi působí zcela nepříčetně a celá záležiktost se zdá být jakousi nevysvětlitelnou halucinací.

Ředitel televize Barrandov navíc podle mnohých nemá přehnané jen sebevědomí, ale přepískl to i s botoxem. Mnozí si při pohledu na něj vzpomněli na seriál Gumáci, který v devadesátých letech českou politickou scénu parodoval alespoň úspěšně. Seriál Premiér se po odvysílání na serveru ČSFD dočkal krásného hodnocení 2% a z původně šestého nejhoršího seriálu vůbec v době psaní článku klesl na třetí nejhorší, pak druhou a nyní atakuje magickou zlatou medaili.

Komentáře těch, kteří pořad viděli, hovoří za vše. „Na tento bizár jsem se těšil dva dny a upřímně, plně předčil má očekávání. Já si totiž myslel, že to bude totální s*ačka, ale Jaromír Soukup mě opět přesvědčil, že to jde udělat ještě mnohem hůř,“ napsal jeden z komentujících. „Přistihnout mě někdo, jak na to koukám, tak raději rychle přepnu na nějaké hentai bukkake porno se školačkami a staženými králíky. To se totiž hodnotí i vysvětluje mnohem snáz než toto,“ napsal další.

"Premiér Jaromíra Soukupa by se mohl používat k mučení vězňů na Guantanamu...tohle je skutečné české hrané televizní dno! Ryzí amatérismus."

"Soukup je regulérně psychicky nemocnej člověk. Protože jen úplnej blázen si může myslet, že tohle je sitcom. Drtivá většina je Soukupův blábolivý monolog, jako z ostatních pořadů, naprosto není poznat rozdíl mezi Soukupem - hercem a Soukupem v jiných rolích. Čekal jsem nějaký hodně trapný vtipy, ale on se o ně ani nepokouší," shrnuje další komentář.

Ostrými slovy diváci skutečně nešetřili, Jaromír Soukup se podle nich definitivně zbláznil a posunul na nový level význam slova odpad. „Soukup opravdu nemá soudnost. Za tohle by si měl odsedět aspoň 5 let natvrdo,“ zní v komentářích. A to jsou ještě ty mírnější...

Související články

Další články