Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Seriál Pan profesor si odbyl premiéru: U diváků se dočkal rozporuplných reakcí

Seriál Pan profesor se odehrává ve středoškolském prostředí.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Premiéra

Televizní diváci mají za sebou premiéru seriálu Pan profesor. Nová série od TV Nova se chlubí hvězdným hereckým obsazením, v čele s Vojtou Dykem a Matoušem Rumlem. Přesto první odvysílaný díl sklidil rozporuplné divácké reakce.

Televize Nova odvysílala první díl nového seriálu Pan profesor. Na Československé filmové databázi je nový počin v modrých číslech s 52 procenty, podobně rozpačité reakce diváků schytal i na sociálních sítích.

"Jako to je opravdu dno," napsala stroze v diskuzi na Facebooku Renata. Není přitom sama, kdo zastává podobný názor. "Odpad. Stejně jako většina pořadů na TV Nova. Nestojí za další pozornost," myslí si Jan. Někteří uživatelé dokonce uvedli, že pořad ani nedokoukali.

Seriál pro odlehčení

Našla se ale i řada lidí, kterým se nový počin s Vojtou Dykem a Matoušem Rumlem v hlavních rolích líbil. "Nesmíte nad tím přemýšlet, je to náhodou dobré," doporučuje Michal.

"Náhodou, jsem se i zasmála. Pro odlehčení od stresu, za mě super. Mám ráda Dyka a do té role se hodí. Člověk nemá všechno hrotit, můžete přepnout," říká Martina. Podobný názor pak zastávají i další lidé. Po prvním díle to tak vypadá, že seriál neskončí v černých číslech. Související články

Další články