Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Seriál o Ivetě Bartošové je v procesu: Zpěvačku ztvární sestra filmové Lídy Baarové

Seriál Iveta: Bartošovou ztvární Anna Fialová
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
galerie

Započalo natáčení třídílné minisérie o zesnulé zpěvačcce Ivetě Bartošové (†48), která ponese název Iveta. Do titulní role zpěvačky je obsazená herečka Anna Fialová (26), pro kterou je tahle role výzvou. Očekávaná minisérie, jež vzniká pro Voyo bude promítat Ivetin život, a to od útlého dětství, první lásku, ale také tragické životní chvíle.

"Ivetin život nevyprávíme jako senzaci, nesoudíme ani nikoho z jejího okolí. Pro nás je to příběh o dívce z Beskyd, která chce být slavná a milovaná. Když toho ale docílí, o všechno přijde," vysvětlil pro deník Blesk režisér a autor scénáře Michal Samir. V minisérii Iveta ožije nejen zesnulá zpěvačka Iveta Bartošová, ale také její první velká láska Petr Sepéši (†25), který zemřel pod koly vlaku, když se pokoušel přejet železniční přejezd.

Anna Fialová v hlavní roli

Hlavní roli ztvární herečka Anna Fialová, která byla jasnou volbou pro castingovou režisérku a producentku minisérie Maju Hamplovou.

"Nemáme tolik hereček, které by se Ivetě podobaly alespoň trošku vizáží, křehkostí, něžností, bojovností a k tomu uměly ještě zpívat a pohybovat se," říká Samir.

Anna FIalová vzala roli Ivety Bartošové bez váhání. "Je to pro mě velká výzva. Příběh Ivety je opravdu silný," uvedla pro Blesk s tím, že Ivetu osobně nepoznala, avšak zpěvačku obdovovala jako Adrianu v muzikálu Drákula, ve kterém tancovala její maminka.

V minisérii Iveta se objeví i herečka Eliška Křenková, která bude hrát Ivetino dvojče Ivanu. "Ten jejich sesterský vztah byl daleko hlubší, než si všichni myslí. Jejich údajná rivalita patří k mýtům, i když, samozřejmě, ani tento vztah nebyl černobílý," uvedla Křenková.

Otce Ivety Bartošové ztvární Miroslav Hanuš, roli matky si zahraje Alena Mihulová. "Chceme představit Ivetinu rodinu jako živoucí postavy z masa a kostí a ne jako stafáž v jejím fascinujícím příběhu," říká režisér Samir. Ivetinu první a životní lásku - Petra Sepéšiho bude hrát Vojtěch Vodochodský.

V galerii se podívejte na první záběry z natáčení.


Související články

Další články