Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Seriál o Harrym a Meghan: Další trailer přináší nová odhalení. Zhrzený princ mluví o špinavé hře a bolesti

Princ Harry a Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
film

Princ Harry mluví v dalším traileru k novému dokumentu na Netflixu o "úniku a vytváření příběhů" v rámci "špinavé hry". Popisuje rovněž "bolest a utrpení žen, které se vdávají do této instituce", ve zjevném odkazu na svou manželku Meghan, svou matku princeznu Dianu a jejich zkušenost se životem v britské královské rodině, jak uvádí BBC.

Šestidílná dokumentární série na platformě Netflix o životě prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle začíná ve čtvrtek. Nyní byl zveřejněn už druhý trailer, který opět rozvířil vzrušené debaty.

Nad obrázkem členů královské rodiny na balkóně Buckinghamského paláce princ Harry mimo jiné říká: "Existuje hierarchie rodiny. Víte, že dochází k úniku informací, ale také k zasévání příběhů." Tvrdí, že má jít o "špinavou hru". Zajímavostí je, že podle BBC princ Harry a Meghan, kteří již nejsou „pracovními členy královské rodiny“, nebyli na na tento symbolický balkón k platinovému jubileu zesnulé královny Alžběty II. vpuštěni.

Meghan: Z "rockové hvězdy" vyvrhelkou

Předchozí trailer z minulého týdne vyvolal komentáře k výběru fotky Kate Middleton, princezny z Walesu s kamennou tváří. Tato upoutávka obsahuje další její strohou fotografii, vedle Camilly, královny chotě, a Sophie, hraběnky z Wessexu. Série vychází ve dvou částech po třech epizodách, první vyjde 8. prosince v 08:00 a další o týden později 15. prosince.

Nejnovější upoutávka přináší také Harryho vyprávění o obtížném vztahu páru s ostatními členy královské rodiny, médii a veřejností, který skončil přestěhováním vévodů do USA.

Začíná tím, že Meghan je veřejností vřele přijata – jedná se s ní jako s „královskou rockovou hvězdou“. Jenže pak se „všechno změnilo“ – a princ Harry uvádí výše zmíněnou větu o únicích informací a zasévání příběhů. Christopher Bouzy, který založil společnost specializující se na řešení dezinformací na sociálních sítích, se následně objevuje v upoutávce a říká: "Je to o nenávisti. Je to o rase."

Přirovnání k Dianě

Trailer spojuje Meghaninu zkušenost s tlakem, kterému čelila princezna Diana, kvůli intenzivní pozornosti médií, která ji obklopuje. Meghan následně říká: "Uvědomila jsem si, že tě nikdy nechrání."

„Známe úplnou pravdu,“ říká pak na konci princ Harry, který předtím mluvil též o "utrpení žen, které se vdávají do této instituce", čímž měl na mysli královskou rodinu. Na televizní pořad v předvánočním čase naváže v příštím roce také vydání Harryho memoárů.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy