Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Seriál Náves se vrací. Vyprsila se v něm Ošklivka Katka a vy to chcete vidět

Kateřina se nemá rozhodně za co stydět.
+ Další 2 fotografie
Desetidílný seriál Náves se vrátil na televizní obrazovky a my jsme se tak mohli opět pokochat krásnými prsy herečky Kateřiny Janečkové alias Ošklivky Katky.

Kateřina Janečková se poprvé objevila na televizní obrazovce, když jí bylo 11 let, a to v seriálu Když se slunci nedaří. Hvězdu z ní udělal ale až seriál Ošklivka Katka, který měl bambilion dílů s překvapivým koncem, tedy že z ošklivky se stane krásná mladá žena.

Vraťme se ale k tomu, co nás zajímá, a to jsou Kateřinina prsa, která ukázala v seriálu Náves. Tehdy jí bylo jednadvacet let a rozhodně se před kamerou nestyděla.

Sice herečka tvrdí, že se nahá cítí nepříjemně, ale přesvědčit se občas nechá… To jsme také mohli vidět v roce 2011 při focení pro kalendář, který si před čtyřmi roky objednalo jedno pražské casino. Podmínkou sice bylo fotit svlečená, ale finanční nabídka byla natolik lákavá, že se nedala odmítnout.

Přesto že mají Kateřinu lidé v paměti jako ošklivku, opak je pravdou, posuďte sami.

Mohlo by vás zajímat

Další články