Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Seriál MOST! přichází s bratrem Pavlem: Jeho role se ujala sexy herečka Erika Stárková!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 18 fotografií
transgender
Česká televize přichází s novým seriálem MOST!. Rámec osmidílného seriálu tvoří příběh Luďka, kterého právě vyhodili z práce, bydlí v polorozpadlé barabizně, dluží, kam se podívá, má problémy s exmanželkou i se synem. A v tom nejhorším za ním přijde pošťák Ondra s pozváním do Pošty pro tebe. Za stěnou na něj bude čekat jeho bratr Pavel, který se za dobu, po kterou se neviděli, velmi změnil. Je z něj totiž žena!

Role Pavla, který se rozhodl podstoupit změnu pohlaví, se v seriálu MOST! ujala Erika Stárková. Tato sexy herečka se narodila roku 1984 v Novém Městě na Moravě a v televizi se poprvé objevila roku 2007 v seriálu Četnické humoresky. Zahrála si například i v pohádce Sedmero krkavců, která v roce 2015 nadchla diváky.

Jen málokdo by čekal, že tak atraktivní žena, jakou Erika bezpochyby je, bude obsazena do role muže přeoperovaného na ženu. Ještě než se začala pohybovat v televizní tvorbě, její největší zálibou bylo divadlo. Do roku 2007 účinkovala v Národním divadle Brno a od roku 2009 má stálé angažmá v HaDivadle.

Erika se nevěnuje jen herectví, ale i zpěvu. Na YouTube můžete najít hned několik slavných písní v jejím podání, poslech opravdu stojí za to.

O Erice se rozhodně nedá říct, že by byla stydlivá. Její profil je plný vyzývavých fotek, ze kterých jsou především mužští fanoušci na větvi. Erika je totiž pořádná dračice a nebojí se ani fotek bez spodního prádla. Dokáže někdo s tak silnou ženskou sexualitou zahrát muže v ženském těle? O jejím hereckém umu se můžete přesvědčit už v seriálu Most, který bude Česká televize vysílat každé pondělí večer.

Související články

Další články