Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Seriál Místo zločinu rozdělil diváky na dva tábory. Některým vadí herecké obsazení

Místo zločinu České Budějovice: Seriál rozdělil diváky na dva tábory, některým se nelíbí obsazení
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 4 fotografie
Reakce diváků

První díl nového českého krimi seriálu s názvem Místo zločinu České Budějovice máme za sebou. Česká televize ho uvedla dnes jako svou novou vlajkovou loď na pondělní večery. Seriál z dílny Jiřího Chlumského diváky rozdělil na dva tábory. Někteří byli nadšení, že se konečně podívají do pěkného prostředí Jihočeského kraje, jiné pilotní díl zklamal obsazením hlavních postav. 

Nový krimi seriál Místo zločinu se odehrává v prostředí Jihočeského kraje. Diváci se mohli těšit třeba na herce Davida Novotného, Leoše Nohu, Filipa Březinu, Judit Bárdos a spoustu dalších. Podle reakcí řady diváků jde o klasickou kriminálku, na kterou se sice dá dívat, ale ničím navíc vlastně nenadchne.

Reakce diváků

"Nějak mne to nevzalo. Nebylo tam napětí jako třeba v Případech 1. oddělení. Uvidíme, jak to půjde dál, ale slabý začátek," komentoval Marek na Facebooku. Srovnání s populárním seriálem zmiňovali i další diváci. "Případy 1. oddělení nasadily laťku příliš vysoko... Až příliš," tvrdí zase Moria. "Nelíbí se mi mladý Donutil," napsala Hanka.

První oddělení vede

Jak je patrné, lidé často nový seriál srovnávají s Případy 1. oddělení, jehož novější díly natočil Petr Bebjak. Podle portálu ČSFD má tato série oblibu 91 procent, což je skvělý výsledek. Místo zločinu České Budějovice má oproti tomu pouhých 30 procent, stále však jde o hodnocení jen jednoho dílu.

Seriál si ale mezi diváky najde i pár fanoušků hned po úvodu. Někteří jsou z úvodní části nadšení. "Super seriál," napsala Klára. "Nenadchlo, neurazilo. Dám tomu ještě šanci," uvedla Jitka. "Bylo to fajn a těším se na další díl," pochvalovala si Alena. "Dobrá parta, dobrý případ, uvěřitelný příběh, nádherné jižní Čechy. Za mě paráda," radoval se Jaroslav.

Podle reakcí, které ještě přibývají, se zdá, že spíše převažují pozitivní ohlasy. Uvidíme, jak dopadne další díl.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy