Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Seriály MASH a Star Trek přišly o další hvězdu: Herec René Auberjonois (†79) prohrál boj s rakovinou plic

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
smrt
Americký herec René Auberjonois zemřel v neděli ve věku 79 let. Herec a režisér pocházel z význačné rodiny, jeho otec Fernand Auberjonois narozený ve Švýcarsku byl novinářem nominovaným Pulitzerovu cenu. René Auberjonois zářil v seriálech jako M * A * S * H nebo Star Trek.

Ve věku devětasedmdesáti let zemřel v neděli herec René Auberjonois. René Murat Auberjonois se narodil 1. června 1940 v New Yorku v USA do umělecké rodiny, která zahrnovala jeho dědečka, známého švýcarského malíře a otce Fernanda, který byl spisovatelem.

Jeho matka byla princezna Louise Laure Napoleone Eugénie Caroline Murat, která byla pravnučkou jednoho z hlavních rádců vojevůdce Napoleona Bonaparte při jeho slavném tažení. Oblíbeného herce si mohou lidé pamatovat hlavně ze seriálu M * A * S * H, Kauzy z Bostonu nebo Star Trek.

Hercovu smrt oznámil jeho syn. René Auberjonois statečně bojoval se zákeřnou rakovinou plic. Svůj boj nakonec bohužel prohrál.

Mohlo by vás zajímat

Další články