Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Seriál lásky pokračuje: Veronika Kopřivová vyškrtla Jágra a užívá si vášeň s přítelem

Zdroj: archiv
+ Dalších 34 fotografií
moře lásky
Mnozí se na vztah Veroniky Kopřivové (28) a Miroslava Dubovického (27) už dívají jako na stabilní - aby také ne, když už spolu několik dlouhých týdnů randí. To co nejprve vypadalo jako letní flirt, bude nejspíš hodně vážné. A oba to dávají najevo, když se chlubí snímky, na kterých neskrývají své intimnosti. Veronika po odchodu od Jaromíra Jágra (47) jen kvete.

Zatímco Jaromír Jágr se obrnil hradbou mlčení a po rozchodu Veronice jen poděkoval za společné chvíle, modelka se pyšní novým vztahem. A rozhodně láskou nešetří - to je patrné ze snímků, které jak Miroslav tak i Veronika pouští do světa.

"Jestli smích opravdu prodlužuje život, tak se cítím nesmrtelný," filozofuje pod jednou z fotografií, kde je společně s Veronikou pohledný Miroslav. A z jeho slov je jasné, že Veronika mu pořádně zamotala hlavu. Přitom ještě nedávno to vypadalo, že půjde spíš o krátkou milostnou avantýru, která skončí s jejich polopracovním pobytem v Itálii, kde společně fotili kolekci oblečení pro značku Veroniky.

„Těch spekulací je plno, všichni píšou, jako bychom snad už čekali miminko. Musím se smát a zajímá mě, kde se to bere. Vídáme se spolu a tečka. Více své soukromí komentovat nechci. Nedělejte zase z toho, že čekáme dvojčata,“ svěřila pro eXtra.cz Kopřivová z Itálie. O pár dnů později na další dovolené, jak je patrné ve fotogalerii, ve společném pokoji předvedla svému vyvolenému pohyby dívky, která má zkušenosti s tancem v nočním podniku A tím potvrdila, že rozhodně o jen jakési "vídání" nejde.

Veronika je zamilovaná a to samé platí i o Mirkovi. Aktuálně jsou spolu na dovolené ve Španělsku, kde svou láskou prohlubují...

Související články

Další články