Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Seriál Kukačky: Matky vyměněných dětí Marta Dancingerová a Sabina Remundová promluvily

Zdroj: Česká televize, koláž: eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
seriál
Nový seriál Kukačky vypovídá o osudech dvou rodin vyměněných dětí. Do složité situace se dostávají, když zjistí, že jejich děti ve skutečnosti nejsou jejich. Před lety jim totiž v porodnici byly vyměněny. Záměna dětí na malém městě se dotkne nejen těch, kterých se přímo týká, ale i ostatních obyvatel. Co o natáčení prozradily hlavní představitelky Marta Dancingerová (29) a Sabina Remundová (48)?

Vyprávění třináctidílného seriálu Kukačky, který vznikl podle scénáře Jana Coufala, začíná v malém českém městě, kde žije manželský pár v podání Davida Novotného a Sabiny Remundové. Manželé po jednom lékařském vyšetření zjišťují, že jejich šestiletý syn není pravděpodobně jejich. Do příběhu následně vstupuje další rodičovský pár ztvárněný Martou Dancingerovou a Markem Adamczykem. Shodou okolností se Kadlecovi a Holcovi znají už z dřívějších časů. Vzhledem k tomu, že k situaci došlo v místní nemocnici, zasáhne osudová událost do života mnoha dalších.

Do režisérského křesla dramatického seriálu usedl Biser Arichtev, který do hlavních rolí obsadil herečky Martu Dancingerovu a Sabinu Remundovou.

Marta Dancingerová coby Tereza

Herečka Marta Dancingerová se stala jednou z hlavních tváří seriálu Kukačky. "Upřímně si takovou situaci nedokážu představit. Pokud by k tomu mělo dojít, asi bych si přála, abych se o výměně nikdy nedozvěděla," svěřila se v rozhovoru pro Českou televizi.

Sabina Remundová coby Olga

Osmačtyřicetiletá zkušená herečka Sabina Remundová má za sebou na rozdíl od Marty spoustu hereckých zkušeností. Nabídka role v seriálu Kukačky byla ale zcela jiný oříšek. "Jakmile jsem dostala scénář, řekla jsem si, že to je role pro mě. Po sérii záporných a přísnějších postav jsem ráda za tuto nabídku. Moje Olga má v sobě jadrnost a laskavost. Právě tento pozitivní přístup v kombinaci s událostí, která ji potká, je pro herce ideální příležitostí, jak propojit drama s humorem," svěřila se pro Českou televizi.

Související články

Další články