Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Seriál Kameňák se vrací v plné parádě: Městem se prožene duhový pochod

Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
Kameňák
Následujících osm pátečních večerů na obrazovkách televize Nova vyplní seriál Kameňák. Krom hvězdného obsazení se diváci mohou těšit na pořádnou nálož humoru nebo třeba na duhový pochod, který se v Kameňákově chystá.

Televizní komediální seriál Kameňák se vrací zpět na obrazovky s novými premiérovými díly. Televize Nova připravila už druhou sérii volného pokračování na úspěšné komedie Kameňák, Kameňák 2, Kameňák 3, Kameňák 4 a Vánoční Kameňák.

Hlavní postavy

Do hlavní role byl obsazen Václav Vydra, který představuje starostu Kameňákova Pepana Nováka. Jeho manželku Vilmu ztvárňuje opět Jana Paulová, která původně v seriálu hrát neměla, ale později se naštěstí rozmyslela.

V druhé řadě komediálního seriálu uvidíme také Pavla Kikinčuka, který hraje tajemníka Bohouše Beránka. Role ředitelky Vlasty Dobrovolné se znovu ujala Veronika Žilková. V seriálu se objevuje i Martin Dejdar jako náčelník policie Franta Cloumal nebo Alice Bendová jako učitelka Jarmila Cloumalová.

Děj

Příběh se odehrává ve městě Kameňákov, v jehož čele sedí starosta Pepan Novák. Společně se svým zástupcem Bohoušem přidali přihlášku do celorepublikové soutěže Pozitivní město roku. Jenže do města se nyní chystá inspekce z ministerstva, která chce město za neplnění podmínek vyloučit ze soutěže.

Starosta s Bohoušem se pokusí úředníka z ministerstva zkorumpovat a obměkčit, protože nechtějí být ze soutěže vyloučeni. Jenže inspekce jak na policejní stanici, tak v ředitelně školy dopadne příšerně. Inspektor se nakonec nechá uchlácholit vnadnými studentkami a dá Kameňákovu ještě šanci. Jestliže uspořádají pochod, zůstanou v soutěži.

Problém nastává ve chvíli, kdy jedna strana míní pochod dechových hudeb a druhá to pochopí jako duhový pochod gayů a lesbiček. Najednou se po celém městě začnou objevovat duhové obálky s pozvánkou na pochod. A tak se Kameňákov díky duhovému pochodu proslaví v celostátním médiu, aniž by o to radnice stála.

Související články

Další články