Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

SERIÁL JAKO RODINNÝ BYZNYS? Jakub Štáfek zaměstnal i svou svůdnou přítelkyni. CHOVÁ SE JAK PRIMADONA

Fotbalista Lavi a reportérka, kterou se snaží sbalit…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Herec Jakub Štáfek (26) se dlouhou dobu ukazoval pouze v nekonečném seriálu Ulice. Pak si ale vymyslel internetový program Vyšehrad z fotbalového prostředí. První dva díly byly vážně vtipné a oblíbené natolik, že "Lavi" do toho zapojil i nezaměstnanou přítelkyni Moniku Timkovou (26).

Co je doma, to se počítá. Tak proč by Kuba nedal vydělat i své holce Monice? Přeci jen od doby jedné pohádky, kde si krásná brunetka zahrála, se nikde pořádně neukázala. A hrát reportérku, která má na Laviho pifku a ten si ani nepamatoval, že se s ní líbal, která je neskutečná primadona, to Monče šlo tak přesvědčivě, až si člověk řekl, jestli v tom nemá nějakou praxi. A peníze se herečce hodí, když už mají s Kubou společnou kasu.

Sama herečka tvrdí, že nikdy s žádným čutálistou nechodila a takové chování zlatokopek se jí příčí, ale minimálně to umí zahrát vážně dokonale. Na její postavě je znát, jak by ráda byla čutálistovou přítelkyní. Nejde jí v seriálu o nic jiného než o nové kabelky a o život v luxusu, ale i pořádné skandály.

To je přesně jako dělané z reality holek, co navštěvují oblíbený bar sportovců Kozička, ale tam Monika normálně ani nepáchne. Je spíš ráda doma a má ráda domácí pohodu. Samozřejmě si na drink zajde ráda, ale ne za cílem sbalit nějakého boháče, ale většinou doprovází Kubu, který to má k fotbalistům blízko. Hraje totiž v charitativním týmu Real Top Praha, tak to má z první ruky, kde vidí, jak se někteří fotbalisté chovají. Prostě gumy.

Ale to, jak si Monika hraje na pomstychtivou reportérku, to stojí vážně za zhlédnutí. Jestli se chcete v novém roce pobavit, tak to vás nezklame. Třeba nás ale Štáfek s Timkovou překvapí a opět se něčemu zasmějeme. Nedohodí jí nakonec ještě roli v Ulici?

Související články

Další články