Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Seriál Jak jsem potkal vaši matku definitivně skončil. Herci Tedových dětí museli držet v tajnosti pointu příběhu celých devět let!

Seriál Jak jsem potkal vaši matku definitivně skončil. Herci Tedových dětí museli držet v tajnosti pointu příběhu celých devět let!
Zdroj: archiv

Po celou dobu seriálu Jak jsem potkal vaši matku nebo chcete-li How I Met Your Mother vypráví zestárlý Ted Mosby svým dětem příběh o tom, jak prožíval svá léta v New Yorku s přáteli. Až úplně na konci toho vyprávění se dostal k tomu, jak vlastně poznal jejich matku.

Matka byla v úspěšném seriálu ukázána na konci předposlední série. Hrála ji Cristin Milioti a fanoušci na podobu této postavy čekali dlouhých osm let. Ještě mnohem více šokující ale nakonec byl úplný závěr celého seriálu, kdy k Tedovi promluvily jeho děti, kterým celý příběh vyprávěl.

Nebudeme vám prozrazovat, co přesně mu dcera a syn na celý příběh řekli, neuvěřitelné na tom ale je, že tyto záběry, kdy k němu mluví, se natočily už před osmi lety, hned zkraje natáčení seriálu. Nikdo nevěděl, zda bude úspěšný, zda se dohrabe k deváté sérii a zda se záběry použijí. Stalo se a představitelé Tedových dětí Lyndsy Fonseca a David Henrie si konečně mohli oddychnout, že už tajemství nemusí držet.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy