Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Seriál hvězdy nad hlavou: Diváci vyřkli definitivní verdikt nad novou epizodou

Zdroj: Se souhlasem TV Prima
Reakce diváků

TV Prima uvedla další díl seriálu Hvězdy nad hlavou. Postavy, které v hlavních rolích ztvárnila Tereza Kostková, Roman Zach nebo třeba Roman Vojtek, se potýkaly s novými nástrahami. Jak na třetí díl reagovali diváci?


Seriál Hvězdy nad hlavou měl od počátku rozporuplné hodnocení a nejinak je tomu i u pátého dílu s názvem Koncert. Jak už napovídá titul epizody, příběh se tentokrát točí kolem koncertu dívčí rockové kapely, který se odehrává ve vesnici. I nový díl přinesl pořádnou dávku zamotaných vztahů, což je právě často hlavní příčinou negativních recenzí.

"Už se z toho začíná stávat lacinná telenovela. Každý na každýho žárlí, ten spal s tou, ta zase s tím... Děs," odsoudila novou epizodu na sociálních sítích Karolína. Nebyla sama, kdo to tak viděl a lidí s podobným názorem postupně přibývalo.

Stačí vypnout mozek

"Další kravina ze stáje TV Prima. Normálního seriálu už se asi na obrazovkách nedočkám," stěžoval si v komentářích na Facebooku Petr. Nezapomněl zároveň dodat, že se seriálem nejspíš skončí, dá mu ale ještě jeden pokus.

Našlo se ale také několik lidí, kterým se nový díl líbil. "Náhodou, já jsem se dobře bavila. Jako oddechovka je to fajn, nesmíte tolik řešit blbosti," vzkázala dalším divákům Petra. "Stačí vypnout mozek a nepřemýšlet," souhlasí v komentářích Adam. A jak se líbila epizoda vám?Související články

Další články