Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Seriál Dáma a Král: Z detektiva Matěje Hádka jsou všichni paf!

Matěj Hádek jako hlavní vyšetřovatel v seriálu Dáma a Král.
Zdroj: repro foto TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
V novém českém seriálu Dáma a Král z produkce TV Nova a společnosti Bionaut se můžete těšit na zajímavé detektivní příběhy, okořeněné svérázným humorem.

Advokátní kancelář příjme do svého týmu soukromého vyšetřovatele, který má za úkol odhalovat skutečné viníky trestných činů, ze nichž jsou obviněni klienti kanceláře.

Hlavními hrdiny jsou podivínský vyšetřovatel Prokop Král v podání Matěje Hádka a schopná a úspěšná advokátka Lenka Braunová, kterou ztvárnila nadaná Tereza Hofová.

Společně tvoří protikladnou a zároveň velmi jiskřivou dvojici, která výborně funguje.

Pod taktovkou šéfa kanceláře Rudolfa Černého, kterého hraje legenda českého humoru Miroslav Donutil, a s pomocí začínajícího právníka Jiřího Mladého (Jan Cina) vyšetřují různé případy a pomáhají lidem, kteří nemohou nebo nechtějí jít na policii.

„Jsem ráda, že můžeme divákům přinést nový český detektivní seriál a rozšířit tím rodinu kriminálních seriálů televize Nova, které mají diváci tak rádi. Dáma a Král má skvělé herecké obsazení a věřím, že stejně jako já si i diváci brzy zamilují Matěje Hádka coby osobitého vyšetřovatele Prokopa Krále,“ řekla programová ředitelka skupiny TV Nova Alex Ruzek.

Na seriál Dáma a Král se můžete podívat každou neděli ve 20:15 na Nově. Těšit se můžete už na třetí díl.

Související články

Další články