Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Seriál Božena: Diváci jej sledovali se zatajeným dechem, óda na Kameníkovou

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 12 fotografií
Ohlasy
Seriál Božena, který mapuje život slavné spisovatelky Boženy Němcové, a to od jejích sedmnácti let měl na televizních obrazovkách svou první premiéru. Nadšení diváci se shodli, že stojí nový seriál za zhlédnutí. Co o minisérii Božena napsali?

Dnes měli diváci televizních obrazovek možnost vidět první díl seriálu Božena, který vypráví o životě spisovatelky Boženy Němcové, která je autorkou známých děl, jako je Babička, Divá Bára, či V zámku a podzámčí.

Hlavní roli Boženy ztvárnily dvě herečky. Mladou spisovatelku si zahrála Anna Kameníková, kterou v pozdějším věku vystřídá herečka Aňa Geislerová.

Diváci jsou ze seriálu unešení

Diváci televizních obrazovek si nemohou seriál Božena vynachválit. Obzvlášť je nadchla herečka Anna Kameníková, která je odzbrojila nejen půvabem, ale i přirozeností, se kterou roli Boženy hraje „Sledovala jsem se zatajeným dechem, nádherné dílo.“

„Nejednou mráz běhal po zádech. Plné emocí. Tak snad i tohle se stane povinným školním dílem,“ píší nadšení diváci, kteří se už těší na další díly. „Moc povedený první díl a doufám, že i ty další budou stát za to,“ dodávají další.

Související články

Další články