Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Sergei Barracuda o koronaviru: Špička v rapu netrpí, má nahrabáno z minulosti

+ Další 3 fotografie
Známý rapper Sergei Barracuda (30) byl stejně jako další umělci omezen vládními opatřeními, která vznikla kvůli šířící se nákaze koronaviru. On sám to sice vnímá trochu pozitivněji, jiní však takové štěstí nemají. Zeptali jsme se ho, jak sám celou situaci vidí, jak se daří ostatním a také nás zajímalo, jestli si od všeho stihl i odpočinout. A jeho odpověď vás možná překvapí...

Ty se drápeš na vrchol, ale teď se to komplikuje. Vyprodané koncerty v Ostravě, ve Vítkovicích, ale teď přišlo zastavení celého kulturního světa. Jak to vnímáš ty?

Je mi samozřejmě líto toho, co se děje. Mrzí mě to za ty lidi, co tím trpí, ale co se týče mě, já mám čas na dělání hudby. Nenechám se pohltit tou negativitou, která se děje kolem toho, a využiju to k psaní, k vytváření melodických linek, produkování beatů. A šlo to znát na tomhle roce. Neměl jsem sice koncerty, ale mám co poskytnout na sítích jako Spotify, Apple music a tak.

Takže se zavřeš do studia a budeš to vysílat přes online svět?

Přesně tak, jsem zavřený ve studiu a těším se, až budou koncerty znovu aktuální.

Co ostatní kluci ze scény, trpí tím? Nadáváte? Nebo to berete jako příležitost k tomu si odpočinout, soustředit se a makat na nových věcech?

Určitě ta špička v rapové hudbě, která je aktuální ve světě nebo v České republice, tak tím netrpí. Ti mají nahrabáno už z minula.

Starají se tam o tebe jako o krále, míní rapper

Erik Peter, známý jako Sergei Barracuda, sice na dovolené nebyl, zato si stihnul zajet do Turecka spravit zuby. K tomu ještě porovnal tureckou a českou zdravotní péči. Není jediný, kdo si takhle udělal "výlet", hvězda snímků pro dospělé Daisy Lee si také zaletěla do Turecka, aby jí tamní doktoři napravili úsměv, za který se dle svých slov styděla.

A co dovolená? Stihnul jsi nějakou, nebo není čas? Nebo chceš ještě někam utéct z Česka?

Proklouznul jsem do Turecka na zubní operaci, ale s tím jsem nepočítal, že by to byla dovolená. A nevidím dovolenou v dohlednu.

Všichni teď jezdíte do Turecka si dělat zuby. Je to levnější, kvalitnější, nebo proč?

Tak v Česku je ve zvyku, že když si dáš polívku a dáš si k ní chleba navíc, tak ti naúčtují 20 korun, víš. A v Turecku se o tebe starají jako o krále.

Sergei nám také prozradil, jak to má se závislostmi a co ho pohání. Svěřil se také, jak to bylo s kouřením a jak moc se snažil s cigaretami přestat. Zároveň popsal, jaký je to pocit, když se mu to podařilo a přešel na tabákové polštářky. To vše najdete v našem rozhovoru se známým rapperem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy