Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Šeredová si užívá na dovolené s dětmi: Prozradila detaily o třetím mateřství. Nemá čas ani na sprchu

Šeredová si užívá na dovolené s dětmi: Prozradila detaily o třetím mateřství. Nemá čas ani na sprchu
Zdroj: archiv Alena Šeredová
+ Dalších 9 fotografií
Zpověď
Alena Šeredová (42) se před nedávnem stala trojnásobnou maminkou a nyní si užívá se svými ratolestmi na dovolené. Při této příležitosti se rozhodla s fanoušky podělit s detaily o porodu. Prozradila mnoho detailů z osobního života. Co všechno řekla?

Modelka a trojnásobná maminka Alena Šeredová je aktuálně na dovolené se svými ratolestmi v přímořském letovisku na severu Toskánska Forte dei Marmi. Užívá si léta, jak jen to jde. Dokonce si našla i čas na své fanoušky, kterým zodpověděla dosti osobní otázky pomocí sociální sítě Instagram. Co všechno Alena prozradila?

Třetí mateřství

Alena před nedávnem na svět přivítala třetí dítě. Porodila vytouženou dcerku, která dostala jméno Vivienne Charlotte. S Alessandrem Nasim je to jejich první společné dítě. Z předchozího vztahu s Gigi Buffonem má pak Alena dva syny.

Přiznala, že mateřství v tomto věku není tak jednoduché jako u těch předchozích. Cítí se více unavená. "Je to trochu jiná emoce kvůli věku," svěřila Alena.

Ačkoli je to náročné, rozhodně žádnými depresemi netrpí. "Nemám čas ani se vysprchovat, natož pak na nějaké ošklivé myšlenky," odpověděla s úsměvem.

Dále přiznala, že při třetím těhotenství pociťovala mírné nevolnosti. "Během tohoto ano, ale jen trochu." A jak probíhal třetí porod? "Tentokrát císař, protože to ostatně ani jinak udělat nešlo," odpověděla Alena.

Samozřejmě že porodit potřetí pro ni byl krásný pocit. "Je to nádherné, už jsem si ten pocit nepamatovala," rozplývala se Šeredová.

Přes noc toho Alena ale moc nenaspí. Maličká se totiž budí každé 3 až 4 hodiny. "Hm, je úžasná, ale já bych spala klidně i víc," přiznala. I když se krátce po porodu Alena chlubila fotkou, kde kojí, dnes je tomu jinak. "Už žádné mléko," zasteskla si.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy