Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Šeredová, Krainová či Rolins. Postelí Sagvana Tofiho (58) prošla asi tisícovka žen

 Sagvan Tofi měl v posteli na tisíc krásek včetně Simony Krainové či Dary Rolins
Zdroj: se souhlasem D. Rolins, S. Krainové, eXtra/Jiří Schott, koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
NAROZENINY

Lamač dívčích srdcí Sagvan Tofi dnes má 58 let. Oblíbený herec s iráckými kořeny zazářil ve filmech Vítr v kapse nebo Kamarád do deště, což mu zajistilo nekonečnou popularitu. Stal se taky magnetem na ženy, které proudily jeho postelí. A bylo jich opravdu mnoho. Jak se svěřil v pořadu Intim Night, na spoustu z nich si krátce po začátku jejich románku už ani nepamatoval.

Charismatický herec Sagvan Tofi má kořeny v Iráku, kde část svého dětství taky žil. V asijské zemi vyrůstal do doby, než se jeho rodiče rozvedli. Tofiho matka se poté dala dohromady s kriminalistou Miloslavem Dočekalem, který byl dobrým kamarádem herce Jiřího Kodeta.

Sagvan Tofi s Lukášem Vaculíkem

Díky tomu se Sagvan dostal do dramatického kroužku, který vedla Kodetova máma Jiřina Steimarová. Právě tady jeho srdce začalo tíhnout k herectví, a tak se časem pustil do studia na Pražské konzervatoři.

Jeho první filmový debut nebyl nijak úspěšný. Přesto tentýž rok získal jednu z hlavních rolí ve snímku Vítr v kapse, kde se poprvé setkal na place se svým hereckým kolegou Lukášem Vaculíkem. To ale ještě netušil, že právě po nich budou fanynky doslova šílet.

Tato dvojka zazářila i v úspěšném snímku Kamarád do deště, který se dočkal i pokračování Kamarád do deště II – Příběh z Brooklynu. Sagvan Tofi se rázem stal idolem 80. let a své pozice se rozhodně nebál využít, o čemž svědčí i počet žen, které prošly nejen jeho náručí. „Jestli jich bylo 924 nebo 1024? Vážně nevím,“ svěřil se exotický fešák portálu blesk.cz.

Partnerky Sagvana Tofiho

„Když se někdo stane slavným ve třiceti, může ho to rozhodit, ale já to zažil už v postpubertě, tak jsem si to naopak užíval. Při natáčení nebyl na paření čas, ale pak jsem si to pořádně vynahradil. Největší výhoda byl samozřejmě zájem holek. Tři filmy, které jsem natočil, byly pro můj život, včetně sexuálního, klíčové. Pak už jsem vlastně nemusel dělat nic," prozradil dále.

Sagvan Tofi toho zažil opravdu hodně. „Dokonce se mi stalo, že jsem si začal nějaký románek, ale pak jsem zakrátko tu holku vůbec nemohl poznat, protože jsem si ji prostě nezapamatoval. Teď už to mám samozřejmě hozené jinak,“ smál se v pořadu Intim Night herec, po jehož boku byla opravdu spousta žen. Jednou z nich byla třeba modelka Alena Šeredová.

Dcera Sagvana Tofiho

Tofi to v jednu dobu táhl zároveň s topmodelkou Simonou Krainovou a zpěvačkou Darou Rolins. Ty se však o „společném“ románku dozvěděly, Sagvana opustily a staly se z nich kamarádky, které si vedle sebe dokonce koupily byty. Jenže pak se Krainová vdala za herce Bořka Slezáčka a přátelství s Darou bylo u konce. A co Sagvan? Ten má s oběma ženami dodnes krásný kamarádský vztah.

Oblíbený herec se uklidnil až po boku partnerky Aleny Zdarsové, se kterou je déle než dvacet let a společně mají dceru Satine. Právě Alena jako jediná dokázala rozdivočelého Tofiho zkrotit, udělala z něj spokojeného muže a otce zároveň.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy