Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Seprané tričko a džíny ze sekáče: Selena Gomez si nevzala podprsenku a o své lajdáky skoro zakopla!

Selena předvedla svoje vytahané poprsí.
+ Dalších 58 fotografií
V depresích se utápějící Selena Gomez (25) znovu útočí svým zanedbaným vzhledem. Tentokrát zašla až moc daleko. Zatímco dřív se aspoň dokázala dobře obléknout a kila navíc tak zamaskovat, teď už na vizáž kašle úplně. Kromě toho, že si nevzala podprsenku a pod vytahaným trikem se tak vyrýsovala její vytahaná ňadra, zpěvačka navíc zřejmě nakoupila v sekáči!

Tenhle outfit dědila snad po babičce své prababičky! Selena Gomez prožívá obtížné období a s nepřízní osudu válčí, jak se dá. Souboj svádí ale patrně především ve svém nitru. Navenek totiž vypadá, jako by měla každou chvíli skončit ve svěrací kazajce.

Zpěvačka totiž v minulosti platila za jednu z nejhezčích hollywoodských hvězd. Tyhle časy jsou však nenávratně pryč. Tento týden zaťukala Selena poslední hřebíček do rakve, když se objevila v oblečení, jež vypadalo hůř, než kdyby ho vytáhla z popelnice.

Zelené plandavé tričko na ni snad musel někdo navléknout násilím. Jelikož se neobtěžovala vzít si podprsenku, bohužel se jí pod ním vyrýsovala ňadra, která nemá takto vytahané ani leckterá padesátnice. O neforemných džínách, jež jí z nohou udělaly dva špekáčky, ani nemluvě.

Selena zase pár kilo přibrala a jestli to takhle půjde dál, brzy z ní bude americká Ewa Farna (24). A to si nikdo nepřeje!

Mohlo by vás zajímat

Další články