Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Senzibilka uhodla děti Kate a Williama: Budete zírat, kolik jich předpověděla Meghan a Harrymu!

Oficiální fotky uvolnil Kensingtonský palác.
Zdroj: ALEXI LUBOMIRSKI/KENSINGTON PALACE
+ Dalších 25 fotografií
Princ Harry je už trojnásobným strejdou dětí svého bratra Williama a se svojí půvabnou manželkou Meghan určitě plánuje i vlastní potomky. Kolik jich ale bude a co všechno se ještě novomanželům přihodí? Věštkyně, která na chlup přesně předpověděla potomstvo Kate a Williama, se podívala na budoucnost Harryho a Meghan.

Jen nedávno si princ Harry a jeho půvabná manželka Meghan Markle řekli své ano. Všichni jsou v očekávání, kdy a kolik potomků tento pár bude mít. Tahle otázka zajímá skoro všechny, kteří pečlivě sledovali královskou svatbu i další dění kolem dvojice.

Je veřejně známo, že princ Harry miluje děti, a tak se jen nabízí otázka, kdy plánují početí prvního potomka s manželkou Meghan, která se také vyjádřila, že touží po miminku. Vévodkyně ze Sussexu a manželka vévody ze Sussexu je o tři roky starší než princ Harry, a proto všichni předpokládají, že na potomka nebudeme dlouho čekat.

Věštkyně a senzibilka Sally Morgan v minulosti předpovídala princi Williamovi a vévodkyni Kate dva kluky a jednu holčičku. Jelikož byla její předpověď na chlup přesná, očekává se, že i v případě Harryho a Meghan bude mít pravdu.

Sally jim předpověděla celkem tři potomky, z toho jedny dvojčata. Jste překvapení? Teď už jen čekat, co ukáže blízká budoucnost a zdali měla pravdu.

Související články

Další články