Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Senzace v Katalánsku: Slavia vybojovala cennou remízu v Barceloně

Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia
liga mistrů
Slávisté v základní skupině Ligy mistrů s Barcelonou remizovali 0:0 a předvedli skvělý výkon. Ač pražský tým papírově kvalit katalánsko týmu ani zdaleka nedosahuje, prokázali hráči velkou vůli. Dokonce se jim podařilo v prvním poločase vstřelit gól. Branka ale kvůli ofsajdu neplatila.

V Česku se před zápasem Slavie a Barcelony nenašlo mnoho fandů, kteří by věřili v nějaký ten bodík. Jenže zázraky se občas stanou. Po vynikajícím výkonu si tým trenéra Trpišovského odváží bod. A je to dokonce zasloužená remíza. Pražané si o úspěch řekli kvalitní hrou, o žádné urputné bránění nešlo.

Na famózního gólmana Koláře si nepřišel ani legendární argentinský génius Lionel Messi. Českému brankáři v prvním poločase pomohlo i břevno. Hlavně se ale jednalo o další skvělý týmový výkon.

V Praze sešívaní s Barcelonou prohráli smolně 1:2, v Katalánsku se jim ale štěstí vrátilo.

Výsledek 0:0 v základní skupině Ligy mistrů patří k největším úspěchům českého fotbalu vůbec. Navíc Slavie pořád může ze skupiny F postoupit. V příštím kole ji bude čekat Inter Milán.