Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Šenková slavila kulaté narozeniny po rockersku a mezi svými: A ten dort prý byl poslední v životě!

Leona si dala dort, ale prý naposledy.
Zdroj:

Zpěvačka Leona Šenková (20) včera oslavila kulatiny a mělo to styl.

Do hudebního klubu Modrá Vopice jí přišli popřát převážně kolegové rockeři a taková sestava hvězd se v tomhle podniku dlouho nesešla.

Korpulentní zpěvačce, která se právě pouští do boje s nadváhou, přišel popřát i hvězdný lovec biletářek Petr Kolář (49), který nechal doma svou gejšu Lenku Chlupáčovou, a dostavil se obligátně s manažerkou. Překvapil i Aleš Brychta (52), který na oficiální akce moc není, ale Leonu přišel mezi "své" podpořit.

Nejvíc si ale oslavenkyně "pokecala" s kamarádem Honzou Bendigem (19) a hlavně kolegyní, exHolkou Klárou Kolomazníkovou (33), ta přijela se zpěvákem Petrem Dvořákem (28), se kterým momentálně spojuje své umělecké plány a s nímž nedávno bodovala na festivalu v Petrohradě.

Obě děvčata se zapojila do hubnoucí kampaně a Šenková se skutečně s vervou chystá shodit pár kilogramů, o čemž dlouze diskutovala právě s Klárou, která má dole devět kg a vypadá skutečně jako nikdy předtím.

Celý mejdan měl pod kontrolou Leonin přítel Martin, který zpěvačce přinesl dort až na pódium, kde si řada hostů v průběhu večera také zazpívala.

Akce to byla skromná, ale velmi příjemná a nejeden přítomný novinář si pochvaloval jak je to fajn, když na chvíli vypadnete z lesklých barů plných celebrit do pořádného rockerského doupěte.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy