Zpěvačka Leona Šenková (20) včera oslavila kulatiny a mělo to styl.

Do hudebního klubu Modrá Vopice jí přišli popřát převážně kolegové rockeři a taková sestava hvězd se v tomhle podniku dlouho nesešla.

Korpulentní zpěvačce, která se právě pouští do boje s nadváhou, přišel popřát i hvězdný lovec biletářek Petr Kolář (49), který nechal doma svou gejšu Lenku Chlupáčovou, a dostavil se obligátně s manažerkou. Překvapil i Aleš Brychta (52), který na oficiální akce moc není, ale Leonu přišel mezi „své“ podpořit.

Nejvíc si ale oslavenkyně „pokecala“ s kamarádem Honzou Bendigem (19) a hlavně kolegyní, exHolkou Klárou Kolomazníkovou (33), ta přijela se zpěvákem Petrem Dvořákem (28), se kterým momentálně spojuje své umělecké plány a s nímž nedávno bodovala na festivalu v Petrohradě.

Obě děvčata se zapojila do hubnoucí kampaně a Šenková se skutečně s vervou chystá shodit pár kilogramů, o čemž dlouze diskutovala právě s Klárou, která má dole devět kg a vypadá skutečně jako nikdy předtím.

Celý mejdan měl pod kontrolou Leonin přítel Martin, který zpěvačce přinesl dort až na pódium, kde si řada hostů v průběhu večera také zazpívala.

Akce to byla skromná, ale velmi příjemná a nejeden přítomný novinář si pochvaloval jak je to fajn, když na chvíli vypadnete z lesklých barů plných celebrit do pořádného rockerského doupěte.