Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Seniorka Madonna zase vystrkuje prsa. Takové bradavky snad nemá ani profesionální koj­ná!

Madonna se i skoro v šedesáti letech nemá problém vyfotit nahá.
Zdroj: reprofoto Interview magazine
+ Další fotografie

Madonna (56) oslaví za čtyři roky šedesátku, což je pro ty, co s ní prožívali její kariéru od prvopočátků, hodně zásadní milník.

I když Madonnu v žebříčcích hitparád předbíhají Rihanna (26) nebo Jessie J a další o mnoho let mladší zpěvačky, Madonna to zkrátka chytla za správný konec ve správný čas a podařilo se jí vybudovat tak silné hudební impérium a pozici, že bude ikonou i v devadesáti.

Už mnoho let se Madonna zajímá o zdravý životní styl, což je vidět na jejím těle, které je samý sval, akorát zpěvačka nesmí moc ukazovat ruce, protože to pak vypadá, že svoje vlastní někam odložila a vypůjčila si jedny od kulturisty.

Nedávno jsme vám ukázali erotické fotky zpěvačky, které dokonce ještě ani neprošly retuší, a teď vám ukážeme snímky, které Madonna nafotila pro magazín Interview. Na některých je Madonna oblečená do latexu, dokonce má na obličeji nasazenou zlatou masku a zase ukazuje prsa. Zpěvačka totiž tvrdí, že ukazovat ňadra není nic sprostého. Jak se vám ta její líbí? Napište nám do diskuze.

Související články

Další články