Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Senior (74) v Krnově srazil děti na přechodu: Jel v plné rychlosti a ani nebrzdil

nehoda
Na přechodu v Krnově srazil starší muž (74) v plné rychlosti dva dvanáctileté chlapce. Podle vyšetřování policie to vypadá, že je senior opravdu jen přehlédl. Naštěstí oba chlapci vyvázli jen s lehčím zraněním.

Ve čtvrtek před osmou hodinou ranní došlo v Krnově v ulici Říční okruh k nehodě. Čtyřiasedmdesá­tiletý senior srazil na vyznačeném přechodu dva dvanáctileté hochy. Nabral je v plné rychlosti a bez použití brzdy.

„Nárazem děti přepadly přes kapotu a čelní sklo automobilu na vozovku. Při tomto jim bylo způsobeno zranění lehčích charakterů s nutností lékařského vyšetření a ošetření v krnovské nemocnici,“ sdělil pro portál TN.cz mluvčí policie René Černohorský.

Řidič musel na místě podstoupit dechovou zkoušku a ta neprokázala žádné známky alkoholu. Šetření tedy ihned ukázalo, že starší muž chlapce opravdu přehlédl. Případem se nadále zabývá policie.

Mohlo by vás zajímat

Další články