Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Sen skončil tragédií: Martin chtěl vzít mámu a ségru na dovolenou, zemřeli v letadle smrti

Zdroj: extra.cz
katastrofa
Když se světem roznesla zpráva o pádu letadla Ethiopian Airlines, jen málokdo si myslel, že mezi oběťmi budou i lidé z našich končin. Opak byl nakonec pravdou a během letecké katastrofy zemřeli čtyři Slováci. Danka, která letěla pomáhat chudým dětem, a rodina slovenského politika Antona Hrnka. Jeho syn Martin si chtěl užít dovolenou, na kterou svou matku Blanku a sestru Michalu pozval.

Martin Hrnko, syn slovenského politika Antona Hrnka, pracoval už pět let v cestovní kanceláři. Dovolenou, kde chtěl navštívit safari, domorodý kmen a Zanzibar a na kterou vzal svou sestru Michalu a matku Blanku, zorganizoval on sám. Bohužel na ni však nedoletěli, jejich letadlo se zřítilo jen 6 minut po startu.

Martin pracoval jako zážitkový průvodce a zažil toho už opravdu mnoho. V roce 2018 absolvoval 74 letů, ve vzduchu strávil celkem 295 hodin a procestoval 316 dní v roce. Pro majitele cestovní kanceláře, kde byl Hrnko zaměstnán, je jeho smrt obrovskou ranou a ztrátou.

Ľuboš Fellner, který cestovní kancelář vlastní, přiznal, že měl slzy v očích už ve chvíli, kdy ještě nebylo potvrzeno, že Martin Hrnko v letadle seděl. Na jeho počest zakládá Memoriál Martina Hrnka, jehož cílem bude motivovat ostatní průvodce k tak dobré práci, jakou odváděl právě Martin.

Související články

Další články