Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Sen se stal skutečností! Vážně nemocná Ivanka má díky veřejné sbírce opět naději

Zdroj: facebook
+ Dalších 8 fotografií
Lidská solidarita
O vážně nemocné Ivance (32) jsme vás před pár dny informovali. Slovenka se narodila se se vzácným Goldenharovým syndromem, tedy syndromem nedostatečného vývinu mozkových kostí. I když jednu náročnou operaci, potřebnou pro přežití už v USA absolvovala, nedávno vyšetření objevilo komplikace, které se musí řešit co nejdříve další operací v Americe. Na tu ale Ivanka potřebovala značný objem peněz, a tak vyhlásila sbírku.

U statečné Slovenky došlo ke komplikacím, které postihnou jenom 1,24 % pacientů s tímto onemocněním. Proto musí znovu na operaci, tentokrát čelistního kloubu, kterou jí dokáží provést jenom lékaři v USA. Jelikož pojišťovna opět odmítla zákrok proplatit, Ivanka se znovu obrátila na veřejnost. Do 3. května jste mohli Ivance přispět libovolnou částkou. Celkem potřebovala vybrat 3 860 000 korun.

Nyní se sen stal skutečností a to ještě o pět dní dříve. Už nyní se totiž v rámci kampaně, do které se zapojily i některé známé osobnosti, vybrala potřebná částka a Ivanka tak může do USA odletět.

„Neuvěřitelné se stalo tou nejkrásnější skutečností díky vám všem. Za 10 dní od spuštění mezinárodní kampaně za účelem výběru peněz na mojí akutní kraniofaciální operaci v Chicagu, jsme společnými silami a energií dokázali nasbírat 3 860 000 Kč,“ napsala svým fanouškům i lidem, kteří ji podpořili.

„Z celého srdce chci poděkovat vám všem, že jste mě v tom nenechali samotnou, když jsem se dozvěděla zdrcující výsledky CT a jsem upřímně dojatá, že za 10 dní se podařilo něco, co si dovolím tvrdit – nepodařilo dlouho nikomu jinému,“ napsala Ivanka dojemné poděkování na Facebook.

Jak je vidět, lidská solidarita nezná mezí a když se spojí ti správní lidé, dokáže se nemožné. Ivanka, která přišla nedávno o oba rodiče, tak získala opět naději na lepší zítřky.

Související články

Další články