Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Sen se stal skutečností: Český samuraj Jiří Denisa Procházka v Japonsku získal titul šampiona Rizin!

Sen se stal skutečností: Český samuraj Jiří Denisa Procházka v Japonsku získal titul šampiona Rizin!
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
vítězství
Sen se stal realitou! Český samuraj Jiří Denisa Procházka v neděli v Jokohamě získal vysněný pás. Jeho soupeřem byl známý americký wrestler a výborný boxer King Mo Lawal, který má za sebou mnoho zkušeností a triumfů. V minulosti dokonce Procházku porazil. Tentokrát mu to nevyšlo... Na zápas se těšil celý svět, který miluje moderní gladiátorství.

Poslední porážku Procházka zaznamenal na konci roku 2015. Tehdy nestačil právě na zkušeného Američana Muhammeda Lawala známého jako „King Mo“, který ho porazil po nádherném výkonu, kdy Procházka nedával pozor a inkasoval K.O. S tímto borcem si to v neděli rozdal o titul šampiona polotěžké váhy organizace Rizin. Ve druhém společném zápasu mu to vyšlo a získal vysněný titul.

Podle sázkových kanceláří byl Procházka v odvetě favoritem. A jeho vítězství je obrovský úspěch pro celý český sport. V tuto chvíli má „Denisa“ dokořán otevřené dveře do nejprestižnější světové organizace UFC, kam ho jeho fanoušci už delší dobu ženou. On je ale stále uklidňuje a říká, že na UFC je ještě čas a nějakou chvíli chce být ještě věrný Rizinu.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy