Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Sen o vítězství se rozplynul, Vondroušová poražena: 4 věci, které o ní nevíte

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Tenisová bohyně
Její šance na pokoření českého rekordu byly vysoké. Markéta Vondroušová (19) se mohla stát nejmladší vítězkou grandslamu v historii tenisu. Ve finálovém utkání French Open bojovala se soupeřkou Ashleigh Bartyovou (23) z Austrálie, která byla silnější a Češku bohužel porazila. Přinášíme zajímavosti o Markétě, o kterých jste nevěděli.

Markéta Vondroušová se narodila 28. června 1999 v Sokolově. A už od útlého dětství dýchá pro tenis. Na granslamové finále si šla pro vítězství, nakonec ji bohužel porazila Bartyová z Austrálie. Přesto Vondroušová jasně ukázala, že patří ke světové špičce.

Co jste o Vondroušové nevěděli?

1. Po celém těle má několik tetování, většinu ale na místech, která zakrývá oblečení. Vidět jde citát nad pravým loktem, který zní "no rain, no flowers".

2. Kromě nízkého věku a obřího talentu na sebe poutá pozornost i výrazně zahnutým kšiltem. Ty rovné totiž podle svých slov nenávidí a nikdy by si je na hlavu nedala.

3. Přestože se tím nikde příliš nechlubí, už delší dobu má vážný vztah. Pánové si tak rovnou mohou nechat zajít chuť.

4. Hraje levou rukou, raketu poprvé vzala do ruky už ve čtyřech letech. Až do roku 2015 byla světovou juniorskou jedničkou.

Držíme palce, Markéto!

Související články

Další články