Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sen o domácím porodu se rozpadl: Vévodkyni Meghan vezli do soukromé nemocnice

Zdroj:
+ Dalších 44 fotografií
komplikace
Vévodkyně Meghan (37) porodila zdravého chlapečka a s princem Harrym (34) se poprvé stali rodiči. Ačkoliv se bývalá herečka už pár týdnů před porodem svěřila s tím, že chce rodit doma, její sen se nakonec rozpadl. Už v neděli večer byla tajně převezena do luxusní soukromé nemocnice Portland v Londýně, kde se jí v pondělí v půl šesté ráno narodilo královské miminko.

Přesně jak Meghan Markle řekne, tak se obvykle stane. Ačkoliv byl její porod skutečně velmi přísně utajený a podle serveru thesun.co.uk o něm nevěděla ani královna Alžběta II., sen o tom, že se jí prvorozený potomek narodí v domácím prostředí, se jí nevyplnil. Ještě v neděli večer byla okolnostmi donucena k převozu do nemocnice Portland v Londýně, kde pacient za jednodenní pobyt zaplatí necelého půl milionu.

Ačkoliv palác tuto zprávu zatím nepotvrdil, zdroje blízké královské rodině sdělily serveru dailymail.co.uk, že vévodkyni skutečně převezl tým Scotland Yardu do porodnice. Po celou dobu měl svou manželku doprovázet princ Harry, který byl i přímo u narození synka. „Byla to neuvěřitelná zkušenost, kterou jsem si nedokázal ani představit. Kolik žen dělá to, co dělá, je mimo mé chápání, ale jsme oba naprosto nadšení a vděční za veškerou lásku a podporu od vás všech,“ sdělil v pondělí britským novinářům.

O prvorozeném synovi prince Harryho a Meghan Markle se veřejnost zatím nic moc nedozvěděla. Pár má v plánu miminko světu ukázat už ve středu a je možné, že se při té příležitosti dozvíme i jméno. To má být podle sázkařů Arthur, tak uvidíme, zda mají pravdu.

Související články

Další články