Je to sen mnoha mužů, pyšnit se co největší boulí v rozkroku, ale měli byste si dávat pozor na to, co si přejete. Mohlo by se vám to totiž splnit a pak byste dopadli jako lasvegaský nebožák Wesley Warren (48), jehož rozkrok je skutečně k nepřehlédnutí.

Šedesát kilo živé váhy je skutečně míra, která nejednoho vyděsí a majiteli připraví mnoho krušných nocí. Wesleyho obrovský šourek se stal pro Američana životním utrpením, kromě silných depresí a myšlenek na sebevraždu ho to stálo samozřejmě veškerý milostný život a dokonce i základní hygienické návyky. Kvůli abnormalitě byl jeho penis zarostlý v šourku a třeba takové močení nebyl zrovna líbivý pohled ani pocit.

Wesley je konečně po vytoužené operaci, která byla součástí reality show jeho útrpného postižení. A přestože ho pár hodin na sále zbaví utrpení, Wesleymu se pod kudlu moc nechtělo. Je jedním z těch, kdo trpí panickou hrůzou ze smrti v narkóze, naštěstí ale trápení s obřím šedesátikilovým šourkem bylo silnější než pocit strachu.

Podle svých přátel je Wesley po třináctihodinové operaci úplně jiný člověk. Není divu, dá se říct, že dokonce poloviční.