Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Sen mnoha mužů se proměnil v noční můru: Tento muž má obří rozkrok a spoustu problémů

Wesley budil na veřejnosti nežádoucí pozornost.

Je to sen mnoha mužů, pyšnit se co největší boulí v rozkroku, ale měli byste si dávat pozor na to, co si přejete. Mohlo by se vám to totiž splnit a pak byste dopadli jako lasvegaský nebožák Wesley Warren (48), jehož rozkrok je skutečně k nepřehlédnutí.

Šedesát kilo živé váhy je skutečně míra, která nejednoho vyděsí a majiteli připraví mnoho krušných nocí. Wesleyho obrovský šourek se stal pro Američana životním utrpením, kromě silných depresí a myšlenek na sebevraždu ho to stálo samozřejmě veškerý milostný život a dokonce i základní hygienické návyky. Kvůli abnormalitě byl jeho penis zarostlý v šourku a třeba takové močení nebyl zrovna líbivý pohled ani pocit.

Wesley je konečně po vytoužené operaci, která byla součástí reality show jeho útrpného postižení. A přestože ho pár hodin na sále zbaví utrpení, Wesleymu se pod kudlu moc nechtělo. Je jedním z těch, kdo trpí panickou hrůzou ze smrti v narkóze, naštěstí ale trápení s obřím šedesátikilovým šourkem bylo silnější než pocit strachu.

Podle svých přátel je Wesley po třináctihodinové operaci úplně jiný člověk. Není divu, dá se říct, že dokonce poloviční.

Mohlo by vás zajímat

Další články