Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Semir z Kobry 11 poprvé k sobě dostal parťačku: Pia má vražedné tempo a šestý smysl

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
galerie
Erdogan Atalay (53) je legendární postava německého seriálu Kobra 11. Poprvé za pětadvacet let působení v seriálu k sobě dostane představitel Semira Gerkhana jako parťačku ženu. A rozhodně bude na co koukat. Pia Stutzenstein je jednatřicetiletá televizní herečka, která na svoji příležitost ukázat, co v ní je, stále čeká. Se zkušeným kolegou po svém boku by mohli vytvořit dobrý tým. Pia je navíc nádherná žena, která jistě Semirovi zamotá hlavu.

Představitel Semira Gerkhana Erdogan Atalay hraje neohroženého policistu v Kobře 11 už dlouhých pětadvacet let. Po jeho boku se za řadu let vystřídal nespočet parťáků. Naposledy jsme se rozloučili s pohledným blonďákem Danielem Roesnerem, který dělal Semirovi parťáka čtyři roky.

V březnu 2019 oznámila televize RTL na svých webových stránkách jeho konec v seriálu a začala se hledat náhrada. Letos diváky čeká 25. řada, podle číslování RTL půjde tedy o 47. sezónu a Semir už zase není osamělým vlkem.

Poprvé v životě za parťáka ženu

Úplně poprvé se neohrožený policista spojí s nádhernou ženou, se kterou to ale nebude mít jednoduché. Pia Stutzenstein je mladá začínající televizní herečka, která na svoji velkou příležitost ještě čeká.

Pia je nádherná jednatřicetiletá dívka s dokonalou postavou, která nezamotá hlavu jenom Semirovi. Mezi Erdoganem a Piou je rozdíl 24 let a fanoušky nejvíce zajímá, zda se jejich velký věkový rozdíl nepromítne v seriálu v negativním slova smyslu.

Související články

Další články