Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Sem byste tedy do vody spadnout nechtěli: U anglického mola číhá obrovský zmutovaný krab!

V kentském přístavu se objevila strašlivá věc, kterou ihned britský tisk
překřtil na Krabzillu.
+ Další fotografie

Je to nejlepší podvod tohoto roku, nebo mají obyvatelé městečka Whitstable v anglickém hrabství Kent pomalu začít zdrhat, protože jim v přístavu žije něco, co nechcete nikdy potkat?

Na stránkách Weird Whitstable, které se soustřeďují na sběr světových podivností a rarit (zdraví vás zaniklé české noviny Hrom, které měly titulky jako: Svatý grál nalezen v zastavárně u Milána! nebo Šok! Žena porodila prasopsa a ten jí sežral dělohu!), se objevily fotografie něčeho, co leží ve vodě u lodního mola a vypadá to jako obří krab.

Britské noviny to ihned pokřtily na Krabzillu a podle těch, co fotografie podrobili rozboru, by měla mít Krabzilla kolem patnácti metrů. Největším krabem je přitom japonský pavoučí krab, červená příšera s osmi nohama, která je vyhlášenou pochoutkou a běžně má tak tři metry.

Krabzilla je ale nejspíš pěkný fejk, anebo když už, trochu si s naší představivostí pohrává pohyb mořského dna a mořské proudy.

Mohlo by vás zajímat

Další články