Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Šelmy v černém Verešová s Pavlovičovou si podmanily červený koberec: Krásky zářily na premiéře Perinbaby

Andrea Verešová a Darija Pavlovičová coby dámy v černém. Takhle jim to slušelo na premiéře filmu Perinbaba a dva světy.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 26 fotografií
krásky

Slovanský dům obsadily české i slovenské celebrity. Slavnostní premiéru dlouho očekávané pohádky Perinbaba a dva světy od nedávno zesnulého režiséra Juraje Jakubiska (†84) si nenechaly ujít například modelka Andrea Verešová či herečka Darija Pavlovičová. Obě dámy dorazily v černých šatech a svou krásou, kterou zachytil i fotograf redakce eXtra.cz, přitáhly pozornost všech přítomných. 

Pohádka Perinbaba a dva světy se konečně dočkala slavnostní premiéry. Bohužel se jí již nezúčastnil režisér Juraj Jakubisko, který zemřel letos v únoru v nedožitých 85 letech. Smutnou zprávu tehdy oznámila na svém facebookovém profilu jeho dcera Janette Jakubisková, která symbolicky zveřejnila fotografii svého tatínka. Na přímý dotaz slovenské stanice RTVS potvrdila, že její otec Juraj Jakubisko odešel do filmového nebe.

Místo něj dorazila do Slovanského domu jeho žena, herečka a filmová producentka Deana Jakubisková. Událost si nenechala ujít řada českých a slovenských celebrit. Fotografovi redakce eXtra.cz neušly zejména dvě dámy, které vypadaly úchvatně.

Dámy v černé

Tou první je modelka Andrea Verešová, která má v pohádce roli kněžny. Dorazila v dlouhých černých šatech až na zem, které daly vyniknout její štíhlé postavě. Outfit doplnila o černé psaníčko a stříbrné výrazné šperky.

Druhou je herečka Darija Pavlovičová, která také vynesla černou róbu. Kráska je známá nyní z letošní řady StarDance, kde tančí po boku Dominika Vodičky. Její šaty bez ramínek, sahající až na zem, byly kolem dekoltu ozdobené černými peříčky. Na červeném koberci herečky vypadaly jako hollywoodské hvězdy.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy