Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Selfie smrti: Matka si chtěla udělat fotku a omylem upustila holčičku. Ta nepřežila!

Matka si dělala selfie.
Obrovská tragédie se stala v indickém obchodním centru. Matka si chtěla udělat s otcem své holčičky selfie, ale nedopatřením dceru upustila. Ta spadla do třímetrové propasti a na následky zranění zemřela. Je to další z případů, kdy focení selfie způsobilo smrt.

Do konce života si budou rodiče vyčítat svoji životní chybu. Když nakupovali v indickém obchodním centru, tak chtěli po eskalátorech vyjet do dalšího patra, a přitom si vyfotit společnou selfie. Bohužel matka ztratila rovnováhu a dítě se jí vysmeklo z rukou.

Malá holčička padala z třetího patra hlavičkou přímo dolů. Pád neměla šanci přežít. Na místo nehody byla přivolána záchranná služba, ale jejich boj o život holčičky byl marný. Případ začala vyšetřovat policie.

Rodiče se nechali slyšet, že se necítí být zodpovědní za smrt své dcery. „Budeme však pokračovat ve vyšetřování,“ řekl mluvčí místní policie. Každopádně takovou chybu si budou rodiče vyčítat do konce života.

O celé nešťastné události informoval portál Daily Mirror

Mohlo by vás zajímat

Další články