Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Selfie roku?! Která sexy zpěvačka provokuje novým chlapem a přitom myslí na Jardu Jágrů?!

+ Dalších 6 fotografií
Sexy zpěvačka Martina Pártlová provokuje i mimo pořad OneTV 3v1. Na své sociální sítě postla selfie ve stylu Jardy Jágra. Tohle je snad o laťku výš! Film Maska HADR, Martinko.

Sympatická muzikálová zpěvačka a jedna z tria 3v1 Martina Pártlová (37) už není volná! Svého nového přítele veřejnosti představila skrz sociální sítě.

Martina se vydala do oblíbeného dovolenkového ráje Thajska, jako například její kolegyně Nikol Štíbrová, která na dovolené v Thajsku dokonce počala miminko. Martina na dovolenou také nejela sama, vzala totiž s sebou pěkně žhavý pánský doprovod!

Totožnost přítele ještě není zcela známa, ale je vidět, že potetovaný muž Martinu ohromil svým tělem. Martina se poprvé pochlubila se svým novým přítelem na fotografii ze společného rána na lůžku. Zpěvačka má zřejmě s přítelem tak blízké a důvěrné vztahy, že se nebojí před ním ukázat v děsivé pleťové masce, což by mnoho mužů mohlo na počátku vztahu pěkně vyděsit. Ale Martina je známá šprýmařka, a proto víme, že se jen selfie á la Jágr chtěla posunout o laťku výš.

Tak snad jí tento vztah vydrží co nejdéle a vedle své nové lásky bude jen zářit!

Související články

Další články