Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Selfie NAHOŘE BEZ? S námi to zmáknete na jedničku!

Zdroj: extra
+ Další 3 fotografie
Umět se v dnešní době perfektně vyfotit není zas tak lehké, jak to na první pohled může vypadat... Dneska si tu rozebereme pár zajímavých tipů, jak se perfektně zvěčnit nahoře bez!

Nahá SELFIE! To je dá se říct už takový fenomén, který kdekdo chce napodobit. Tím teď nemyslíme ty soukromé nahaté fotky lidí, které se posílají milencům a milenkám. Máme na mysli tak povedenou selfie, kterou byste si klidně hodili na svoje sociální sítě a ještě si ji dali jako profilový obrázek.

Ale jak na to? Přírodní ňadra zkrátka nevypadají nejlépe, pokud zrovna nemají velikost 0-1. I ty dvojky už bez pořádné pózovačky vypadají sklesle…

Známé tváře po celém světě postují jednu provokativní fotku za druhou, vypadají perfektně a ještě k tomu všemu dokáží hodit i svůdný výraz do tváře

Tady máte TOP fígle, jak na to!

1. Držte si je lokty. Jasně, ideální je mít svá prsa ve dlaních, ale tím prozradíte fakt, že je opravdu držíte! Ty lokty postačí jemně nalepit na ňadra a v rukách mít telefon. Ten přece úplně schválně držíte v této pozici! A vůbec to vaše prsa nepřidržuje! Jednu z variant “držet je lokty” předvádí Simona Krainová (43) na všech čtyřech a nebo Ester Berdychová na lehátku. 3, 2, 1 ...pecková fotka je na světě!

2. Další super tip, jak vypadat dokonale nahoře bez, je držet svá prsa nalepená na stehnech! To nám následně předvádí šikovná Tereza Kerndlová (30). Svá prsa zkrátka lehkým navlhčením přilepíte ke stehnům a tím se vám nepohnou ani o centimetr! Pak vám zbude čas pro vymyšlení sexy výrazu a tadááá, nahá sexy selfie je na světě!

3. A pro dnešek poslední trik, jak mít dokonalou nahou selfie, spočívá v tom ukázat jen jedno ňadro. Ornella Koktová (23) a Miley Cyrus (24) to tak udělaly a výsledek je perfektní. Navíc vyfotit se vleže je snad skoro vždycky jistota. Prsa vám krásně stojí a můžete s nimi pohybovat podle libosti. Cítíte se pak, jako když si s nimi ponořené v bazénu hrajete. A ruku na srdce, každá z nás si s nimi hraje! Život skoro bez gravitace je přeci taaaaaak zábavný!

Tak šup! Telefon do ruky a ať už to lítá!

Související články

Další články