Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Selenu Gomez ničí nevyléčitelný lupus: Totálně ZBÍDAČENÁ se plouží ulicemi!

+ Dalších 119 fotografií
Smutný pohled
Když už se zdálo, že je Selena Gomez (26) z nejhoršího venku, zase je všechno jinak. Na první pohled je jasné, že si zpěvačka prochází dalším obtížným obdobím. S největší pravděpodobností na ni v plné míře začala doléhat tíha její nevyléčitelné nemoci. Kvůli zákeřnému lupusu totiž mimo jiné hrozí, že se nikdy nestane maminkou!

Jestli Selena Gomez (26) čekala, že ji pustí z psychiatrické léčebny a všechno zase bude zalité sluncem, bohužel se šeredně zmýlila. Svět, který na ni tam venku čekal, je stále stejně krutý.

Zpěvačka se rozhodla bojovat s depresemi pohybem, ale pravidelné procházky po kopcích svírajících Los Angeles už zřejmě pověsila na hřebík. Místo toho se po hlavě vrhla do práce a točí novou desku. A to bude nejspíš kámen úrazu!

V nahrávacím studiu se sice nefláká, evidentně tam ale má spoustu času na přemýšlení. Není tajemstvím, že bojuje s nevyléčitelným lupusem, kvůli němuž musela podstoupit i transplantaci ledviny. Musí se dopovat nepřebernými kvanty prášků, jinak by nemusela přežít.

Jenže to nebude to hlavní, co Selenu tíží. Lupus je tak zákeřné onemocnění, které dokáže způsobit i neplodnost. A pokud by zpěvačka nikdy nemohla mít děti, těžko říct, zda by se s tím dokázala vyrovnat beze škod…

Už teď je na ní zdát, že není úplně v pohodě. Kruhy pod očima, zasmušilý výraz a co nejrychlejší chůze, aby se schovala v autě, k ní v posledních dnech patří stejně nedomyslitelně jako její písničky. Tak doufejme, že se zase začne blýskat na lepší zítřky!

Mohlo by vás zajímat

Další články